Interiér,  Koupelny

Bílá koupelna: Luxusní a elegantní

V posledních letech jsou trendy výraznější a jasnější tóny, nicméně ne vždy je jejich využití žádoucí. Na scénu tak přichází elegantní bílá, která nachází využití například v případě koupelny. Ostatně proč ne – sázka na jedinou barvu se v této specifické místnosti opravdu vyplatí. Interiéroví designéři sílu bílé moc dobře znají a neváhají ji použít.

Pokud ve vás bílá evokuje pocit nudy a rutiny, zkuste svůj postoj přehodnotit. V kombinaci s vhodně zvolenými doplňky a tvary vypadá koupelna v bílém hávu doslova znamenitě. Celkový dojem umocní správné využití různých materiálů, reliéfů a tvarů.

shutterstock_219592291

Čistě bílá koupelna nikdy neomrzí

Ať už se rozhodnete pro tapety, dřevo, obklady, kámen nebo jiné materiály a prvky, stoprocentně se vám je podaří sehnat v jedné a té samé barvě. Výsledek bude vypadat perfektně a předčí vaše očekávání. Na druhou stranu se nemusíte bát použít i doplňkový tón – co třeba zrcadlo ve zlatém rámu? Čistě bílá koupelna, kde se sem tam mihne barva nejžádanějšího drahého kovu, vypadá vskutku luxusně.

Pozor, jednobarevný místnost je vhodná i pro milovníky pestrobarevných kombinací. Důvod je prostý – která jiná místnost by měla působit harmonicky, když ne koupelna? A pokud vám bílá přeci jen přijde příliš fádní, doplňte ji o další nenápadnou barvu – co třeba béžovou?

Bílo-béžová elegance

Zmínili jsme kombinaci bílé a béžové, tak proč myšlenku trochu nerozvést. Jde o nadčasovou symbiózu, která vás neomrzí ani po letech. Neutrální tóny jsou příjemné, uklidňující a působí čistě. Pro koupelnu jako stvořené, nemyslíte?

Otázkou je, jak se vypořádat s barevnými lahvičkami šampónů, gelů a dalších přípravků, které narušují jinak perfektní atmosféru… Řešení je prosté – pořiďte si na ně jednobarevné dózičky!

Tip na závěr: Nebojte se svou novou bílou koupelnu vyladit tím, že ji vyšperkujete několika nenáročnými rostlinami.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *