Interiér,  Koupelny

Proč je vana do koupelny báječnou volbou?

Proč si domů pořídit vanu? Jaká pozitiva vám přinese a v čem je lepší oproti sprchovému koutu? Zaměřili jsme se na to, proč se vám vana v koupelně rozhodně vyplatí.

Typ, velikost i barva na míru

Doby, kdy všechny české domácnosti měly stejnou vanu, jsou již dávno pryč. Nyní se vany vyrábějí v mnoha typech, velikostech i barvách. Snadno si tak vyberete tu, která se do vaší koupelny nejenom skvěle vejde, ale ještě podtrhne její styl a bude vypadat naprosto dokonale. Aktuálně jsou v kurzu volně stojící vany, které se při správném rozvržení vejdou i do menší koupelny.

Snadné a zábavné mytí

Rodiny s malými dětmi jistě potvrdí, že vana v koupelně je naprostou nezbytností. Jen si představte, jak obtížné je mytí dětí ve sprchovém koutu. K vaně máte snadný přístup a děti si v ní užijí spoustu legrace. Stačí koupit vodní pistolky, hračky do vody a dětské pěny do koupele a zábava může začít.

Máte přehled o své spotřebě vody

Je z pohledu úspory vody lepší vana nebo sprchový kout? Ačkoliv se spousta lidí domnívá, že koupání je z pohledu spotřeby náročnější, toto tvrzení platí pouze tehdy, když si skutečně dopřáváte rychlou sprchu. V případě, že pod proudem tekoucí vody zůstáváte několik minut, rychle ztratíte přehled o tom, kolik vody jste skutečně spotřebovali. Zatímco při pravidelném koupání víte přesně, kolik vody jste využili. Mimochodem, vanu můžete využít nejen ke koupání, ale také k sprchování. Vybavte svou koupelnu moderní vanou, která bude splňovat veškeré vaše požadavky ohledně tvaru, velikosti i barvy. Zároveň si užívejte každou koupel, koupání dětí i vodní bitvy. S vanou budete mít přehled o své spotřebě vody a když nebudete mít chuť na relaxační koupel, snadno se v ní vysprchujete.

Zdroj foto: Dariusz Jarzabek / Shutterstock.com

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč je vana do koupelny báječnou volbou?