Blogy,  Bydlení,  Byty,  Dekorace,  Design,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Nábytek,  Obývací pokoje,  Osvětlení,  Zdi & tapety

Červená barva umí oživit jakýkoli interiér

I když se někomu může červená barva v interiéru zdát trošku agresivní a dominantní, srší z ní láska, život, radost a hezké pocity.

Červená je barva teplá, plná emocí a aktivity. Zaujme na první pohled. Červená může někdy provokovat, hlavně v hodně výrazném provedení, proto se doporučuje nedávat ji na velké plochy v interiéru, musí se něčím zjemnit a zmírnit. Hodí se na zeď vstupní chodby nebo kuchyně. Hezky vynikne na zdi v obývacím pokoji. Moderní je v podání tapet se světlými vzory. Dobře ladí se bílými kusy nábytku. Rozumí si se dřevem, kovem a vysokými lampami. Díky její intenzitě bílá na zdi a na zemi doslova září. (zdroj obrázku: home-designing.com)
Červená dává obrovský prostor pro různé barevné kombinace. Kuchyňská linka v tomto dekoru doslova zve k posezení a vaření. Stříbrné prvky, spotřebiče a bílé dvířka vytvářejí dokonalou kompozici. 
(zdroj obrázku: terrysfabrics.co.uk)
Krásné jsou doplňky v barvě červené – vázy, obrazy, potahy, koberečky, červené křesílka, lampy..
(zdroj obrázku: decor4all.com)
(zdroj obrázku:trendir.com)
I v koupelně najde červená své místo – stačí pár dekorací, které prostor ihned oživí.
(zdroj obrázku: home-designing.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.