Komerční články

Chcete mít moderní domácnost? Toto vybavení vám nesmí chybět!

Snad žádná domácnost se dnes neobejde bez spotřební elektroniky, které stále dominují asijští výrobci. Vždyť co bychom si počali bez televize, počítače, blu-ray či DVD přehrávače anebo pořádného stereo systému. A samozřejmě žádná moderní domácnost by nebyla úplná, pokud v ní nebude přítomno hned několik mobilních telefonů. Ty dnes ostatně fungují také jako budíky, hodiny a navíc slouží i k přístupu na internet a hraní her. Nabízí se tedy otázka, zda by takřka veškerá spotřební elektronika v domácnosti nemohla být nahrazena jedním pořádným mobilem.

Tip: sháníte aktuálně mobilní telefon či tablet a chcete při jeho nákupu ušetřit? Potom využijte slevový kód na Smarty.cz a vaše přání bude splněno.

shutterstock_187042814

Nábytek do moderního interiéru. Co frčí?

Technický pokrok se pochopitelně týká i nábytku. Současným požadavkem je kombinace stylu a funkčnosti. Mnozí lidé dnes navíc dávají přednost produktům, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. I výrobci se tedy často soustředí na nábytek z recyklovatelných materiálů, jenž je navíc pevný a odolný a vydrží tedy skutečně dlouho. A co design? Aktuálně si můžete pořídit jak běžnější, tak futuristické až extravagantní tvary. Záleží tedy pouze na tom, jak moc jste ochotni experimentovat. Ovšem pozor! I v této oblasti platí, že všeho moc škodí…

Tip: nedílnou součástí moderního interiéru musí být bytové doplňky. Levněji je přitom zakoupíte, pokud při nákupu využijete slevový poukaz 4home anebo na další obdobné e-shopy.

shutterstock_245554930

Moderní spotřebiče do každé domácnosti

V žádné moderní domácnosti by pochopitelně neměly chybět ani spotřebiče. Tak např. myčka nádobí šetří čas i spotřebu vody. A pokud sháníte novou ledničku, vězte, že ty současné toho umí skutečně mnoho. Kupříkladu si s jejich pomocí můžete natočit studený nápoj. Kromě standardních spotřebičů si je ovšem možné pořídit i takové, o jejichž existenci možná ani netušíte. Na mysli máme třeba rýžovar, který je určen k přípravě rýže, anebo domácí loupačku brambor. Jestliže vás tato činnost nebaví tak jako nás, jistě jej budete brát všemi deseti.

Tip: že jsou moderní spotřebiče příliš drahé? To jistě ano, ale rovněž v této oblasti můžete ušetřit. Stačí využít slevový kupón na Euronics.cz a zaplatíte méně, než byste očekávali.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *