Chcete mít moderní domácnost? Toto vybavení vám nesmí chybět!

0
88

Snad žádná domácnost se dnes neobejde bez spotřební elektroniky, které stále dominují asijští výrobci. Vždyť co bychom si počali bez televize, počítače, blu-ray či DVD přehrávače anebo pořádného stereo systému. A samozřejmě žádná moderní domácnost by nebyla úplná, pokud v ní nebude přítomno hned několik mobilních telefonů. Ty dnes ostatně fungují také jako budíky, hodiny a navíc slouží i k přístupu na internet a hraní her. Nabízí se tedy otázka, zda by takřka veškerá spotřební elektronika v domácnosti nemohla být nahrazena jedním pořádným mobilem.

Tip: sháníte aktuálně mobilní telefon či tablet a chcete při jeho nákupu ušetřit? Potom využijte slevový kód na Smarty.cz a vaše přání bude splněno.

shutterstock_187042814

Nábytek do moderního interiéru. Co frčí?

Technický pokrok se pochopitelně týká i nábytku. Současným požadavkem je kombinace stylu a funkčnosti. Mnozí lidé dnes navíc dávají přednost produktům, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. I výrobci se tedy často soustředí na nábytek z recyklovatelných materiálů, jenž je navíc pevný a odolný a vydrží tedy skutečně dlouho. A co design? Aktuálně si můžete pořídit jak běžnější, tak futuristické až extravagantní tvary. Záleží tedy pouze na tom, jak moc jste ochotni experimentovat. Ovšem pozor! I v této oblasti platí, že všeho moc škodí…

Tip: nedílnou součástí moderního interiéru musí být bytové doplňky. Levněji je přitom zakoupíte, pokud při nákupu využijete slevový poukaz 4home anebo na další obdobné e-shopy.

shutterstock_245554930

Moderní spotřebiče do každé domácnosti

V žádné moderní domácnosti by pochopitelně neměly chybět ani spotřebiče. Tak např. myčka nádobí šetří čas i spotřebu vody. A pokud sháníte novou ledničku, vězte, že ty současné toho umí skutečně mnoho. Kupříkladu si s jejich pomocí můžete natočit studený nápoj. Kromě standardních spotřebičů si je ovšem možné pořídit i takové, o jejichž existenci možná ani netušíte. Na mysli máme třeba rýžovar, který je určen k přípravě rýže, anebo domácí loupačku brambor. Jestliže vás tato činnost nebaví tak jako nás, jistě jej budete brát všemi deseti.

Tip: že jsou moderní spotřebiče příliš drahé? To jistě ano, ale rovněž v této oblasti můžete ušetřit. Stačí využít slevový kupón na Euronics.cz a zaplatíte méně, než byste očekávali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno