Bydlení,  Byty,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Kuchyně,  Obývací pokoje,  Tipy & praktické informace,  Zdi & tapety

Chytrý nátěr na zeď dokáže plnit funkci tabule – hodí se do dětských pokojů i kuchyně.

 

Psaní a malování po zdi je sen každého dítěte. Už od mala tíhnou k tomu dělat věci, které se nesmí. Za našich časů se mohlo malovat jen na papír, do omalovánek a na tabuli ve škole. Kdo maloval po zdi nebo po podlaze, musel za trest do kouta. Dnes se doba poněkud změnila a řešení je už nějaký čas na světě – zdi jako plátno nebo tabule.  Velké využití našel nátěr v kancelářích a školách.

Na tabulích zůstávají po setření malůvek šmouhy…

(zdroj obrázku: 1.bp.blogspot.com)

Chytrý nátěr zůstane po setření čistě bílý

(zdroj obrázku: smartersurfaces.ie)

Nátěr se hodí do dětských pokojů, kuchyně a domácích kanceláří.

Chytrý nátěr na zdi vytvoří plochu, na kterou může vaše dítě malovat klidně fixem a nezůstanou po smazání žádné šmouhy. Vzhledem k tomu, že pracuje hodně lidí i doma a mají své kanceláře v bytě, ocení chytrý nátěr každý, kdo si potřebuje zapsat své poznámky viditelně. Kuchařky zapíšou své recepty v kuchyni přímo na zeď a na chodbě může  plnit funkci psaného vzkazníku. Co k tomu potřebujete, je speciální barva (nátěr) a hladký povrch, po nanesení schne cca pět dní. Dobře sedí i na skle, může se natřít na dřevo i kov. Nátěry jsou kvalitní, bez zápachu, bez škodlivin. Mohou se orámovat a obrázky měnit za nové. Tento nápad mi přijde hodně kreativní a zábavný pro všechny věkové skupiny. Jaký je váš názor?

(zdroj obrázku: style-your-castle.de)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.