Bydlení,  Kanceláře,  Tipy & praktické informace

Práce v posteli – bude se hodit podložka pod notebook

Home office neboli práce z domu dnes už není sprostým slovem nebo nějakým sci-fi, jak tomu bývalo před mnoha lety. Tuto metodu praktikuje čím dál víc firem, které tak ušetří nejen náklady za zaměstnance v práci (pracovní plocha, elektřina a další výdaje), ale také dá svým zaměstnancům jistou svobodu a možnost pracovat tak, jak chtějí.

Práce z domu nejde vždycky

Práce z domu může být u některých povolání přínosem, ale taková pokladní v obchodě asi z domu nenamarkuje nákup, to je jasné. Když to však jen trochu jde a váš zaměstnavatel nemá nic proti, můžete čas od času pracovat z domu. To vám přináší další věci, například najít si doma vhodné místo, kde budete pracovat. Ideální je samozřejmě psací stůl a vhodná židle, ale když na to nemáte prostor nebo finance, musíte si poradit jinak. Ostatně notebook můžete vzít kamkoliv, do kuchyně, na pohovku nebo také do postele.

Vhodná podložka je základ

Notebook je skladný a můžete jej dát kamkoliv chcete, takže najednou ztrácí pevnou pracovní plochu, protože jej máte v posteli, na gauči, sledujete seriály v křesle a podobně. Pevná podložka by měla být základem pro správnou práci, protože tím prodlužujete životnost vašeho přístroje. Notebook by se rovněž neměl přehřívat, to je velmi důležité! Pracujete-li z postele nebo pohovky, ventilátor nemusí pracovat tak, jak by měl a tím pádem se přehřívají jednotlivé součástky a může tak být poškozen.

Podložka pro váš notebook

Zvyšuje se také pracovní komfort, protože budete mít pevnou plochu, která bude podpírat váš notebook. Některé podložky jsou zase zaměřeny na chlazení, takže přehřívání už nebude problém. Některé podložky svítí, jsou polohovatelné, disponují místem pro hrneček nebo sklenici nápoje a podobně. Pracujte z domu nebo rovnou z postele pohodlněji a komfortněji.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *