Co vše můžete získat od bytového architekta?

0
186

Kdysi si bytového architekta mohli dovolit jen ti nejmovitější, služby byly pro vyvolené. V poslední době se však stávají stále žádanější a lze očekávat, že tomu tak bude i nadále. Jenže je stále spousta jedinců, kteří jednoduše nevědí, co si pod pojmem bytový architekt představit, respektive, co si představit, že od něj získáte. Možná jen samotný návrh? Nebo toho dostanete víc? Co všechno to vlastně bude?

Každý architekt je jiný

Říct vám, že cena bude taková a taková je nesmysl, protože každý architekt pracuje jinak a také se účtuje jiné ceny. Ve svém portfoliu mají spoustu jednotlivých úkolů, které se mohou lišit. Obecně jde ale říci, že když si vyžádáte služby bytového architekta, pak získáte návrhy bytů a kanceláří. Dnešní doba internetu je snadná v tom, že jednoduše můžete jednotlivé návrhy posílat e-mailem.

Co vše dostanete?

Za cenu, kterou si s architektem domluvíte, získáte návrhy. Ty jsou často v digitální podobě a samy o sobě toho moc klientům neřeknou. Tímto však práce bytového architekta nekončí. Často nemáte ani tušení, co takový jeden bytový architekt může udělat. Zařídí tradiční nákresy nebo rovnou modelace interiéru. K tomu samozřejmě patří také zakreslení rozvodů, zásuvek, světel a podobně.

Za své peníze získáte kompletní projekt. A ten pak stačí jen předat konkrétní stavební firmě, kterou si vyberete a máte hotovo. Firma může začít ihned s realizací. Vyhnete se tak zbytečnému zdržování a problémům, které se mohou vyskytnout. S bytovým architektem jste v kontaktu, neznamená, že vám představí konkrétní návrh, aniž by se s vámi poradili. Vyslechnou si nejdřív vaše nápady, návrhy a dají jim reálnou podobu.

Často pomohou klientům dostat se takzvaně „na zem“. Tedy jejich plány a sny usměrní do reálné podoby, dodají jim formu. Realizovat vše může klient sám, popřípadě může oslovit bytového architekta, který může pomoci s jednáním se řemeslníky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno