Jak do svého interiéru dostat jaro?

0
132

Jaro je v plném proudu, svítí slunce, ptáci štěbetají, lidé mají hned lepší náladu. Bývá dřív a déle světlo a všechno je tak nějak jiné. Máte pocit, že máte víc energie, než během zimních dní? Vítáte každou chvíli, kdy můžete být venku na sluníčku. Chcete trochu té jarní atmosféry dostat také do svého interiéru? Ozdobte si domov jarními prvky.

Jaro v domě

Díky nim se budete doma hned cítit lépe a spokojeně. A nemusíte sáhnout po drahých a velkých přestavbách. Stačí jen pár dekorací, které do svého interiéru pořídíte. Ten pak bude vypadat moderně, krásně a celý bude jarně naladěný. Vytvoříte si tak prostředí, do kterého se budete rádi vracet. Co do interiéru pořídit? Poradíme!

Velikonoce – svátky jara

Pro křesťany jsou Velikonoce velké svátky, pro jiné jsou to svátky, které symbolizují příchod jara. Během Velikonoc jistě ve svém domě máte několik velikonočních vajíček, košíky, ošatky nebo zápichy v květináčích. I to signalizuje příchod jara.

Veselé květináče

Máte pocit, že by váš interiér chtěl dodat na barevnosti? Můžete v obchodech pořídit krásné barevné květináče. Na ně můžete aplikovat samolepky s jarními motivy a podobně. Můžete však květináře ozdobit také s vlastní pomocí. Klidně se mohou přidat děti. Vezměte si akrylové barvy a ozdobte květináče jednoduchými květinkami, stromy a podobně. Nápaditost a originalita se cení!

Květiny ve váze

Nic nezkrášlí interiér vaší domácnosti tak, jako květiny ve váze. Jarními květinami jsou například tulipány, které vypadají nádherně. Můžete použít například větvičky kočiček, narcisky či třeba jiné vaše oblíbené květiny. Výběr je opravdu velký, takže sáhněte po těch, které máte rádi a které rozzáří váš interiér k dokonalosti.

Okenní výzdoba

Máte záclony nebo závěsy s jarními motivy? Nyní je pravý čas na to je vytáhnout! Pastelové barvy, květiny, jasné a světlé odstíny. Váš byt tak ihned získá na jarním vzhledu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno