Pojištění,  Finance

Jak na oheň nebo záplavy? Raději si dobře pojistěte majetek!

Napáchají nezměrné škody během několika málo minut. Je to vidět na rozsáhlých požárech na řeckém ostrově Rhodos, ale ne jinak je tomu u nás. Když vládne oheň, máloco mu odolá. Obdobně při velkých deštích, záplavách nebo bouřích dochází k závažným důsledkům na majetku. Mnozí se proto ptají, jak svůj majetek ochránit? Jaká opatření provést, aby nedošlo ke škodám? Jedno je jisté, přírodním živlům se jen těžko poroučí, mnohem vhodnější je sjednat kvalitní pojištění.

Základem je kvalitní pojištění

Zamezit přírodním katastrofám nelze, stejně jako není možné nikdy zaručit, že nedojde k záplavám nebo například k vodovodní havárii. I přes zabezpečovací systémy a instalaci kamer všeho druhu se mohou dostat do domu zloději a domácnost vykrást. Právě pro všechny tyto případy je vhodné mít uzavřené kvalitní majetkové pojištění, které případné škody nahradí. U pojištění majetku se nejčastěji volí mezi dvěma pojistnými produkty, což může být pro část klientů velmi matoucí. Naštěstí existuje pojistka, která řeší veškeré škody komplexně.

Jeden pojistný produkt

Jak ochránit dům, byt či rekreační nemovitost? Nebo dokonce ještě nedokončenou stavbu? Odpovědí je komplexní pojištění od SV pojišťovny. Pojistit si majetek online lze snadno jen na základě identifikačních údajů a znalosti obytné plochy v metrech čtverečních. Po zadání všech informací do webového formuláře se vypočte automatický pojistná částka. Tímto způsobem nehrozí riziko podpojištění, v ceně tohoto pojištění je zahrnuto pojištění nemovitosti i domácnosti, k tomu pojištění občanské odpovědnosti.

Klid za všech okolností

Sdružené pojištění kryje základní a katastrofická rizika, oproti jiným produktům zahrnuje rozbití skla z jakékoli příčiny, zkrat na elektromotorech nebo pojištění elektroniky bez limitu. Benefitem produktu je pojištění občanské odpovědnosti, které se hodí v rozličných situacích. Může jít o vytopení sousedů, poškození cizího notebooku kávou v restauraci nebo drcnutí na promenádě při jízdě na kolečkových bruslí s následným zraněním dotyčné osoby. Velkým pozitivem je celosvětová platnost a ochrana celé rodiny s možností připojištění psa nebo koně.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak na oheň nebo záplavy? Raději si dobře pojistěte majetek!