Bydlení,  Byty,  Design,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Zdi & tapety

Jak vymalovat byt inspirace

[dropcap]K[/dropcap]dyž si pořizujeme byt, tak jednou z prvních věcí co po koupi řešíme je jak náš byt vymalovat. Případně vás může současná malba nudit a chcete změnu. No tak není přece nic lehčího než si zajímavě vymalovat byt. Pryč jsou doby, kdy stěny byly bílé a to bylo vše. Tedy nic proti bílé barvě, ale jsou i hezčí. Obzvláště pokud jste mladší, tak chcete bydlet v moderněji pojatém bytě a barevnost s modernosti prostě patří.

shutterstock_80521384

Kde hledat inspiraci

Pokud nemáte jasnou představu o budoucí podobě malby, tak se můžete podívat po inspiraci. Pokud s malbou nespěcháte, tak se jedná o ideální stav pro vymýšlení různých kombinací. Inspiraci můžete nalézt u známých, v časopisech, nebo dokonce při návštěvě zámku. Největším zdrojem inspirace ale budou časopisy a internet. Je spousta časopisů a ještě větší spousta internetových stránek zabývajících se bydlením. Zjistíte, že možností jak si vymalovat byt je spousta a že nemusí být ani všechny zdi v jednom pokoji stejné barvy.

Jednobarevná malba, nebo každá zeď jiná

Pokud zvolíte vymalování pokoje jednou barvou, nic tím nezkazíte. Zkuste ale zapřemýšlet, jestli by nestálo za to, použít různé barvy na jednotlivé zdi, případně různé odstíny jedné barvy. Na internetu jistě naleznete stránky o tom, které barvy k sobě patří a doplňují se. Můžete si na těchto stránkách i vyzkoušet jak jednotlivé barvy k sobě pasují. Tím předejdete možným překvapením z výsledného vymalování bytu.

[box type=“info“ ]

Kde sehnat přesný odstín barvy

Pokud již víte jakou barvou chcete byt vymalovat, případně jakými barvami, tak není nic lehčího, než si požadovanou barvu koupit. Ve specializovaných prodejnách s barvami jsou schopni Vám namíchat přesně takový odstín barvy, jaký požadujete. Případně Vám dají i pár rad ohledně vlastního vymalování. Takže přejeme bystré oko a dobrý výběr.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *