Komerční články

Kam uložit nářadí a pneumatiky?

[dropcap]S[/dropcap]en každého muže je mít vlastní dílnu, kde by mohl vyrábět a opravovat, a dávat tak prostor svým zálibám. Samozřejmě řada mužů si tento sen splní a tak pokud si postaví rodinný dům, myslí v tomto ohledu samozřejmě i na sebe samotného.

Důležité je však vědět, že samotný prostor není to jediné. Nezbytností je také dostatek úložných prostorů, především potom na nářadí, materiál, ale také další pomůcky. Ty by rozhodně neměly neustále ležet na pracovním stole, jelikož vše by mělo mít své místo. A pokud hledáte kombinaci levné, ale přesto praktické varianty, jsou řešením kvalitní regály do garáže.

t-regaly-cz

Dostatek úložných míst máte během pár minut

Velkou výhodou současných regálových systémů na našem trhu je to, že máte z čeho vybírat. K dispozici jsou jak varianty klasické šroubované, tak i mnohem modernější bezšroubové regály. Nejenom, že vám usnadní prvotní instalaci, ale umožní také velmi rychle a jednoduše měnit umístění polic, některé z nich přidávat, nebo naopak ubírat.

Díky tomu se takový regál stane všestranným pomocníkem. Stačí ho umístit ke zdi a již vám bude sloužit jako dokonalý prostor pro vše, co chcete mít neustále při ruce, ale zároveň nechcete, aby vám vaše nářadí překáželo.

Čím si můžete být při výběru také jisti, to je i odolnost, povrchová úprava bránící korozi, stejně jako je to třeba i vysoká nosnost. To vše jsou plusy, které ve vaší dílně zaručeně oceníte.

A to ať už chcete regál využívat hlavně pro umístění jednoduchého nářadí, jako jsou šroubováky nebo klíče, nebo snad chcete ukládat vrtačky, pily a další pomůcky.

Myslete také na bezpečnost

Máte-li děti, určitě není dobré vše ukládat pouze na regál, který by jim byl dobře dostupný. To, co pro ně může být nebezpečné, je vhodné uložit na to správné místo. Zde zaručeně pomohou praktické kovové skříně.

Tam naskládáte všechny nebezpečné věci, zavřete dveře, zamknete a ochrana před dětmi je zaručena. Stejně tak ale může skříň posloužit jako ochrana některých vašich výrobků před rizikem toho, že by je někdo omylem poškodil.

Regály najdou své uplatnění i v garážích

Pokud je však součástí vašeho domu jenom garáž, rozhodně si nemyslete, že byste zde regálové systémy také nevyužili. Je mnoho věcí, které se do garáže ukládají proto, aby v interiéru nepřekážely. A díky regálům není problém je ukládat efektivně a jednoduše.

Stejně tak mohou určité konstrukce pomoci také ve chvíli, kdy přezouváte vašeho plechového miláčka. Není důvod platit za uskladnění pneumatik v konkrétním pneuservisu, když si je můžete uskladnit u vás doma. A to taktéž díky regálům, které jsou umístěné ve vaší garáži.

Díky nim budou pneumatiky skladovány nejenom ve správné poloze, ale také ve správném prostředí, tak jak skladovány být mají. Tím logicky přispíváte také k jejich delší životnosti.

[box type=“info“ ]

Dalším důvodem, proč je umístit na regály je samozřejmě i to, že na zemi by jim mohlo hrozit případné poškození, nehledě na různé nečistoty, které by na nich mohly ulpět. Stejně tak by mohly i výrazně překážet. Díky regálům do garáže tak nejenom vyřešíte nedostatek úložných prostor, ale pro vaše pneumatiky konečně budete mít místo, na které je budete vždy na začátku letní a zimní sezony moci uložit.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *