Blogy,  Bydlení,  Byty,  Chaty,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Kolikrát jste se za svůj život stěhovali?

První opravdové stěhování nás většinou potká, když se rozhodneme opustit své rodiče a chceme začít život sami, jinde. Někdy se stěhujeme už v dětství se svými rodiči, záleží, jak silné zázemí mají a co je v místě bydliště drží.

Když se na to podíváme pod drobnohledem, stěhujeme se pořád. Za práci, za rodinou, za partnerem, z menšího do většího nebo opačně, pryč z města, na druhou stranu republiky, do jiného státu, na vesnici nebo do přírody, z bytu do rodinného domu, z domu do bytu nebo na chatu. Těch důvodů proč putujeme z místa na místo, je hodně.  Ženou nás naše cíle, přání a mnohdy i finance a věk.

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. No, něco na tom pravdy je, ale pokud si vše dobře zorganizujete a naplánujete, dá se zvládnout všechno s přehledem. Hlavně nestresovat.  I stěhování a jeho příprava má svoje pevná pravidla. Něco o tom vím, stěhovala jsem se pětkrát.

Příště vám povím reálné příhody různých lidí. Např. Jak dluhy donutily mladou rodinu prodat byt a jít do podnájmu. O staré paní, která se stěhovala ke své rodině. Když to v manželství neklape, je jedno zda staví dům a mají děti. Jaké to je odstěhovat se od rodičů a bydlet sama v osmnácti? A další příběhy. (zdroj obrázků:dropbox.com)

Mějte se krásně. Michaella

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.