Bydlení,  Interiér,  Koupelny

Koupelna se záchodem dohromady? Tady jsou nevýhody!

Vybíráte si byt nebo dům, pak máte několik zásad, bez kterých se určitě neobejdete. Když není dům od základu dobře postavený, má velkou zahradu, dobrou střechu. Také uvnitř domu to musí vypadat dobře, minimálně pár základů. Velká kuchyň, prostorné a světlé místnosti, žádné jádro a podobně. V neposlední řadě dáváte pozor na koupelnu. Je dohromady s toaletou? A pořídit si tyto dvě místnosti v jedné? Není to špatné?

Dva v jednom

Záchod s koupelnou v jednom bývá většinou v klasických bytech, jde o úsporu prostoru. Setkáte se s nimi však také v domech, a pokud takový dům pořídíte, přemýšlíte nad tím, jak to vlastně udělat a poradit si s tím. Změnit to a nechat toaletu a koupelnu jako dvě samostatné místnosti? Nebo je nechat pohromadě? Jako vše na světě tak i varianta koupelny a toalety v jedné místnosti má své výhody a nevýhody. Jaké jsou nevýhody? Co všechno může tyto plány překazit?

Spousta bakterií

Zamyslíte-li se nad tím, jak to funguje s hygienou, pak nebudete moc rádi. Při každém splácnutí se bakterie začnou šířit vzduchem a mohou se tak jednoduše usazovat na všech věcech v okolí. Takže potenciální problém budou mít ručníky, předložka před vanou, zubní kartáček, oblečení…zkrátka všechno, co máte v koupelně.

Bez soukromí

Pokud bydlíte sami, pak asi není moc co řešit, ale ve chvíli, kdy vás je víc, pak určitě víte, jaký „šrumec“ je v bytě po ránu. Každý odchází v jinou dobu, vstávají, používají koupelnu. Někdo z rodiny se chce teprve umýt, zatímco vaše dcera se chce zkrášlit, vy už odcházíte a potřebujete poslední úpravy. A co teprve ten, který potřebuje na toaletu? Hádky o koupelnu tak budou na denním pořádku.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *