Bydlení,  Interiér,  Koupelny

Koupelna se záchodem dohromady? Tady jsou výhody!

Vybíráte si byt nebo dům, pak máte několik zásad, bez kterých se určitě neobejdete. Když není dům od základu dobře postavený, má velkou zahradu, dobrou střechu. Také uvnitř domu to musí vypadat dobře, minimálně pár základů. Velká kuchyň, prostorné a světlé místnosti, žádné jádro. V neposlední řadě dáváte pozor na koupelnu. Je dohromady s toaletou? A pořídit si tyto dvě místnosti v jedné? Není to špatné?

Dva v jednom

Záchod s koupelnou v jednom bývá většinou v klasických bytech, jde o úsporu prostoru. Setkáte se s nimi však také v domech, a pokud takový dům pořídíte, přemýšlíte nad tím, jak to vlastně udělat a poradit si s tím. Změnit to a nechat toaletu a koupelnu jako dvě samostatné místnosti? Nebo je nechat pohromadě? Jako vše na světě tak i varianta koupelny a toalety v jedné místnosti má své výhody a nevýhody. Jaké jsou výhody?

Moderní design a větší prostor

V domech, kde je málo prostoru se to kdysi řešilo koupelnou a záchodem v jedné místnosti. Úspora místa se hodila. Pokud se podíváte do různých katalogů firem, zjistíte, že to vypadá vskutku moderně a krásně! To není nic proti ničemu, dneska už může vypadat dobře každá místnost. Můžete si pořídit vanu nebo toaletu v jedné barvě.

Dvě koupelny

Máte-li velký byt či dům a jsou-li v interiéru dvě koupelny s toaletou, pak nemusíte nic řešit a celou rekonstrukci můžete nechat na později nebo od ní úplně odstoupit.

Místo pro handicapované

Máte-li doma vozíčkáře nebo jen někoho, kdo má problémy s pohyblivostí a vadili by mu prahy a další překážky, pak je spojení toalety a koupelny v jednom tím nejlepším, co můžete udělat. Usnadníte jim tak pohyb po bytě a hlavně zvýšíte možnost samostatnosti v koupelně a na toaletě.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.