Bydlení,  Design,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Tipy & praktické informace

Koupelny s dětskými motivy ano nebo ne?

 

Zaujal mě jeden příběh, o který se s vámi dnes podělím.  Je krátký a k zamýšlení. Napsala mi paní Věra z Moravy.

Dobrý den Michalko,

musím Vám napsat, co mě potkalo a z čeho mi je na srdíčku opravdu divně.

Nedávno jsem někde viděla fotografii koupelny se sprchovým koutem. Paní, která fotku na jistou soc. síť nasdílela, se chtěla pochlubit vylepšeným sprchovým koutem pro svého malého chlapečka, který skoro jako každé dítě nenávidí mytí hlavy. Maminky i tátové toto určitě znají, sama s tímto problémem bojuji doma. Nicméně ta maminka ten sprchový kout vyzdobila samolepkami rybiček. Udělala to proto, aby malému klukovi způsobila radost a cítil se ve sprše a při mytí hlavičky dobře. Sama jsem si řekla, že je nápad zajímavý a nevypadá vůbec špatně. Pousmála jsem se a začala jsem číst komentáře pod fotografií. Jenže to jsem asi neměla dělat. Představte si, že se našli i tací, kteří ji nadávali a psali, že jak může být taková hloupá a ničit si tak krásnou koupelnu a že se podřizuje dítěti a podobně. Kroutila jsem hlavou a nakonec jsem od tamtudy zděšeně utekla kliknutím myši na jiné stránky. Každý si uděláme obrázek sami, ale já Vám chci říct, že pokud své děti milujete a žijete jako rodina, tak se řídíme svými názory a svou intuicí a ostatní můžou jít se svoji kritikou někam. Děkuji, třeba můj postřeh k něčemu bude. Věra

Moc děkuji p. Věře za zajímavý příspěvek. Ano, souhlasím. V tomto případě je na 1.místě dítě a snažíme se najít řešení, jak udělat koupání pro naše nejmenší zajímavější. Můj názor? Kritika ostatních nebyla na místě, maminka měla spíše sklidit pochvalu než urážky. Když rodič chce a má své dítě rád, vždy dokáže provést kompromis, v čemkoli je potřeba. A zrovna koupelny s dětskými motivy dokážou být opravdu pěkné (viz obrázky níže). Souhlasíte? Napište nám svůj postřeh.

Různé geometrické tvary, barevné kreace patří do dětského světa…

Koupelnový závěs s pohádkovými motivy medvídka a tygříka

Mořská panna, rybka, krab – na zdi

Mořský život na zdi

Rybky – různé druhy

Mořský svět v koupelně

Vana jako hasičské auto

Holčičky milují květiny 

koupelna-1

Žirafa a její království

koupelna-2

Kačenky zvou ke koupání

koupelna-3

Návštěva akvária

koupelna-4

 

(Zdroj obrázků: interiordesign4.com, cdn.freshome.com,marmol.com,homedecor-idea.com,homestrendy.com,img.auctiva.com,decorola.com,ultimatehomeideas.com,blog.safetytubs.com, guidinghome.com)

 

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *