Bydlení,  Byty,  Chaty,  Design,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Nezařazené

Koupelny v pánském stylu

 

Koupelny v pánském stylu bývají většinou minimalistické s industriálními nebo futuristickými prvky. Nelze nikoho škatulkovat, protože každému se líbí něco jiné. Avšak pánské koupelny mají jedno společné, vítězí v nich praktičnost, jednoduchost, přehlednost a hlavně nenáročnost na úklid.

(zdroj obrázku: terrysfabrics.co.uk)

(zdroj obrázku: christinaloucks.files.wordpress.com/2013/01/450571137689111079_ntwlel5s_c.jpg)

(zdroj obrázku: medmagz.com)

(zdroj obrázku: whatishomeimprovement.com)

Většinou jsou laděné do tmavších jednobarevných odstínů. V některých převládá kombinace dřeva a dřevěného vybavení, které dodává prostoru na útulnosti. Doplňky pánové volí hlavně praktické, které se dají k něčemu využít, takže ocení například křeslo nebo židli na sezení, stojan na kosmetiku, sušák na ručníky, televizi, rádio, zrcadlo s led osvětlením, okno s roletou, praktickou poličku, pisoár.

(zdroj obrázku: conceptvirtualdesign.com)

(zdroj obrázku: showhouse.myinsidesign.com)

Muži se nebrání geometrickým vzorům, kombinaci více barev, ale co nesnášejí? Přeslazenost interiéru a načančanost, nepřehlednost bez ladu a skladu. Pánské koupelny působí upraveně, mají styl a jsou přizpůsobené potřebám mužů. 

(zdroj obrázku: godfatherstyle.com)

Sen, mít koupelnu podle svých představ, se plní jen těm, kdo bydlí sami. V rodinách o více členech, jsou koupelny směsí všeho, co taková rodina potřebuje a do ústraní jdou potřeby a přání jedince. Jaká koupelna se líbí vám? 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *