Bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Tipy & praktické informace

Krásná koupelna – drobnosti, které oživí 2

Zajímají vás nové nápady a tipy, které mohou zjednodušit vaše počínání v místnostech? Jde třeba o nějaké vychytávky pro úklid, pro vaření v kuchyni či třeba při praní v koupelně a podobně. Chcete mít přirozeně krásný domov a prostředí, ve kterém žijete. Máte pocit, že vaše koupelna by potřebovala nějakou vzpruhu? Ne celou rekonstrukci, což by vyžadovalo nemalé finanční příspěvky, ale také spoustu času. Stačí pár tipů, které vyzkoušíte, a hned bude koupelna vypadat jinak.

Chytré triky za příznivé ceny

Máme pro vás hned několik chytrých a cenově přijatelných tipů a triků, které vám mohou pomoci koupelnu zase o kus vyšperkovat, zkrášlit jí a udělat příjemnou atmosféru. A v koupelně přeci chcete, aby vše krásně vonělo, bylo příjemné. Spousta z nás jde do koupelny odpočívat, užít si ničím nerušené chvíle, relaxovat se a podobně. Co všechno můžete v koupelně využívat?

Drobnosti umí také kouzlit

Nemusíte naběhnout se sbíječkou a začít měnit kachličky, vanu a podobně. Stačí na první pohled drobnosti, které vám v mnoha ohledech hodně pomohou, minimálně rozzáří a projasní koupelnu. Můžete přetřít barevně všechny poličky, které v koupelně máte. Občas neuškodí udělat si pořádek v kosmetice a nepotřebné, zaschlé nebo prošlé věci vyhodit čímž získáte další místo.

Vyplatí se také pořádně vydrhnout kachličky, protože běžným provozem ztrácejí svůj lesk, když jim pomůžete parním čističem, bude to jednodušší a rychlé. Přidat můžete nějakou tu poličku navíc. Když máte pocit, že sprchový závěs nebo dveře už mají to nejlepší za sebou, můžete vyměnit i je.

Sjednotit můžete také všechny koupelnové doplňky – ručníky v jedné barvě spolu s nádobkou na koupelovou sůl, na tekuté mýdlo, s kelímkem na zubní kartáčky a podobně. Vše v jedné barvě bude vypadat moderně a celkově sladíte koupelnu, která bude vypadat jako nová.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *