Bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Tipy & praktické informace

Krásná koupelna – kam co schovat? 3

Zajímají vás nové nápady a tipy, které mohou zjednodušit vaše počínání v místnostech? Jde třeba o nějaké vychytávky pro úklid, pro vaření v kuchyni či třeba při praní v koupelně a podobně. Chcete mít přirozeně krásný domov a prostředí, ve kterém žijete. Máte pocit, že vaše koupelna by potřebovala nějakou vzpruhu? Ne celou rekonstrukci, což by vyžadovalo nemalé finanční příspěvky, ale také spoustu času. Stačí pár tipů, které vyzkoušíte, a hned bude koupelna vypadat jinak.

Chytré triky za příznivé ceny

Máme pro vás hned několik chytrých a cenově přijatelných tipů a triků, které vám mohou pomoci koupelnu zase o kus vyšperkovat, zkrášlit jí a udělat příjemnou atmosféru. A v koupelně přeci chcete, aby vše krásně vonělo, bylo příjemné. Spousta z nás jde do koupelny odpočívat, užít si ničím nerušené chvíle, relaxovat se a podobně. Co všechno můžete v koupelně využívat?

Kam schovat pračku a ostatní věci?

Máte doma pračku, která už pamatuje lepší časy, ale pořád vám ještě umí skvěle posloužit a vy jí nechcete vyměnit? Nebo jednoduše chcete, aby koupelna vypadala hezky a nijak jí nenarušovala pračka či další věci, které se v koupelně běžně vyskytují? Určitě také přemýšlíte, kam uklidit všechny čisticí prostředky, které budete používat, kbelíky, hadry, smetáky a podobně. Navíc, pokud máte málo prostoru, potřebujete do koupelny dát co možná nejvíc věcí. I tak můžete ukrýt starší i přesto funkční pračku.

Mohou to být moderní ratanové desky, které přesně pasují na rozměry pračky, nebo můžete pořídit jednoduché bílé desky, kterými pračku zakryjete. K tomu můžete přidat třeba také skříňku do koupelny, kterou dáte pod umyvadlo a máte prostor pro čisticí prostředky, hadry a všechno ostatní. Můžete si pomoci také samolepícími tapetami, které mohou zkrášlit koupelnu nebo pračku.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.