Bydlení,  Dekorace,  Koupelny,  Tipy & praktické informace

Krásná koupelna – provoňte jí k dokonalosti 1

Zajímají vás nové nápady a tipy, které mohou zjednodušit vaše počínání v místnostech? Jde třeba o nějaké vychytávky pro úklid, pro vaření v kuchyni či třeba při praní v koupelně a podobně. Chcete mít přirozeně krásný domov a prostředí, ve kterém žijete. Máte pocit, že vaše koupelna by potřebovala nějakou vzpruhu? Ne celou rekonstrukci, což by vyžadovalo nemalé finanční příspěvky, ale také spoustu času. Stačí pár tipů, které vyzkoušíte, a hned bude koupelna vypadat jinak.

Chytré triky za příznivé ceny

Máme pro vás hned několik chytrých a cenově přijatelných tipů a triků, které vám mohou pomoci koupelnu zase o kus vyšperkovat, zkrášlit jí a udělat příjemnou atmosféru. A v koupelně přeci chcete, aby vše krásně vonělo, bylo příjemné. Spousta z nás jde do koupelny odpočívat, užít si ničím nerušené chvíle, relaxovat se a podobně. Co všechno můžete v koupelně využívat?

Příjemná vůně v celé koupelně

Pokud v ní nemáte okno, pak většinou řešíte, že po koupeli je v ní příliš horko, někdy je tam nedýchatelno, což není moc příjemné. Vůně může vykouzlit jedinečnou a krásnou atmosféru, která bude pro vás ta pravá a příjemná. Vše může začínat u vůně. Někdy totiž koupelna může být spojená s toaletou a o to víc chcete, aby to v koupelně vonělo. Čím interiér koupelny provonět?

Sáhnout můžete po příjemné vonné a dekorativní svíčce, která menší prostor nádherně provoní. Jste-li fanoušci přírodních pomocníků, můžete do interiéru pořídit sušené levandulové svazečky květin, které dáte do interiéru, občas promnete nebo vlivem stoupající páry ze sprchování se hned příjemná vůně uvolní do interiéru koupelny.

Jednou z dalších možností jsou vonné olejíčky a to nejen ty, které můžete dát do koupelny. Pořiďte si jemné vůně, které přirozeně podtrhnou vůni celé koupelny. Můžete je použít v krásných dekorativních lahvičkách, vůně můžete pořídit jakékoliv, klidně do koupele a třeba jen tak, na provonění interiéru.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.