Bydlení,  Design,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje,  Osvětlení,  Podlahy,  Tipy & praktické informace,  Zdi & tapety

Líbí se vám bydlení v industriálním stylu?

Styl bydlení většinou vypovídá, o tom co se nám líbí a jací jsme, mnohdy je odrazem naši duše. Je pravda, že když se přestěhujete k partnerovi do bytu, který už má svůj byt zařízený, těžko ho předěláte na ten váš, pokud si zrovna v tomhle nerozumíte.

Je super, když má člověk prostředky a možnosti zařídit si bydlení podle svých představ. Pokud nepatříte k těm šťastlivcům, nezoufejte, i do již zařízeného bydlení se dá postupem času vnést vaše já, příjemná atmosféra a splněná přání. Jednou vyměníte stolek za jiný nebo provedete vlastní předělávku formou decoupage a jiných technik, pak dokoupíte lampu z výprodeje, pustíte se do malování nebo tapetování a už se začínají dít změny. I polštářek nebo obrázek, nová váza s květinami dokáže s pokojem udělat divy.

(zdroj obrázku: mywarehousehome.com)

Co se týká bydlení, je hodně různých stylů a nápadů, jak si zařídit interiér

Dnes jsem narazila na internetu na industriální styl, který se mi líbí už dávno. Mám ráda kov, dřevo a plechové věci. Z industriálního stylu na vás dýchne průmysl a továrna. Výrobky jsou většinou nelesklé, kovové, mnohdy nesou stopy poškození a opotřebení. Skříňky, židle, plechové stolečky, kovové lampy, hodiny , různé krabice a odkládací kovové pultíky. S tímto stylem si rozumí slova: kov, dřevo, tmavší barvy, kouzlo minulosti, minimalismus, jednoduchost, trubky, betonové prvky, sklo, vysoké stropy, otevřený prostor, volnost, obrovské hodiny ve stylu nádraží, neopracované zdi, kovové žebříky, zábradlí, schodiště, výtah, lampy, velká okna (malé okenní tabule nebo velké, jako v hale), kovové rolety, kovové žaluzie, kovové regály, kožené lenošky.

(zdroj obrázku: cdn.home-designing.com)
(zdroj obrázku: sophierobinson.co.uk)
(zdroj obrázku: 3.bp.blogspot.com)
(zdroj obrázku: adorable-home.com)

Na někoho, kdo miluje barvy, může působit tento styl tmavě a studeně. Oživit ho lze květinami a bílou barvou. Zdi nemusí být ve vzhledu opadávající omítky, záleží jen na vás, jaké kouzlo svému prostoru pro bydlení dáte. Barvy v industriálním stylu jsou: různé odstíny modré, tmavě zelená, šedá, černá, oranžová, hnědá, měděná, mnohdy i bílá.

(zdroj obrázku: cdn.decorpad.com)
(zdroj obrázku: onegetall.com)
(zdroj obrázku: www.murraymitchell.com)
(zdroj obrázku: www.planningahead.us)
(zdroj obrázku: cdn.decoist.com)
(zdroj: godfatherstyle.com)
(zdroj obrázku: room-decorating-ideas.com)

Líbí se vám nebo nelíbí tento styl? Napište nám svůj názor, budeme moc rádi. 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *