Bydlení,  Byty,  Design,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kuchyně,  Nábytek,  Obývací pokoje

Luxusní kousky od designéra Ricardo Fasanello

Dnešní ukázka designérských kousků je od nadaného umělce a designéra – Ricardo Fasanello, který pochází ze Sao Paula (1930-1993). Během svého života působil v Rio de Janeiru, kde si otevřel svoje studio a začal kariéru jako návrhář nábytku. 

Moderní prvky a využití různých materiálů (používal ocel, sklo, laminát, kůži, pryskyřici) ho posunulo mezi špičku bytového designu. Dalo by se říct, že jeho myšlení a nápady byly hodně inovátorské a jak se říká, předběhl tehdejší dobu a měl velký náskok ve svých projektech, které dnes patří k obdivovaným a vyhledávaným. Však se sami podívejte na tu krásu. 

Luxusní křeslo je na výběr v různých barvách. Kožené posezení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Připomíná mi kulatou karamelku, kterou si hned zamilujete.

Otočné židle (pro někoho křesílka) se hodí do kuchyně k jídelnímu stolu a také do kanceláře. Záleží na výšce provedení. Pokud jsou vysoké, budou pěkné i jako barové židle.

Snad se vám dnešní inspirace líbila. Příště přineseme další zajímavé informace ze světa bydlení.

(Zdroj obrázků:

 radardecoracao.com.br,pinterest,Instagram,lojaouvidor.files.wordpress.com,azdecor.com.br,liliacasa.com.br,deringhall.com,40forever.com.br,tecto.com.br)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.