Bydlení,  Byty,  Dekorace,  Design,  Dětské pokoje,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kuchyně,  Ložnice,  Obývací pokoje

Malé vánoční stromky se hodí do malých bytů

Jaký stromeček máte? Velký nebo malý? Živý nebo umělý? Milujete přípravu a zdobení těsně před svátky? 

Moje dnešní inspirace je zaměřená na malé vánoční stromečky, které se hodí do malých bytů a využívá je čím dál více lidí, kteří bydlí sami nebo mají malé děti. Malým stromečkem se nadá nic pokazit, zdobení je stejně pěkné, jako u velkých a ušetříte prostor i čas. Je pravda, že živý velký strom je nádherná záležitost a kdo si ho může dovolit a má na to prostor, tak nezaváhá ani chvíli. Ale i malé stromečky mají svoje kouzlo.

Podívejte se na malou inspiraci formou fotek:

Kombinace bílých andílků, vloček a zlatých dekorací, ve výrazném květináči s červenými pruhy. 

Stromeček se světýlky a bílými ozdobami, na sáňkách. Originální nápad.

Pěkně barevná kombinace, vhodná pro oživení svátečního stolu. Červené mašličky se vzorem káro a zelené baňky, působí příjemně retro.

V jednoduchosti najdeš krásu. To platí i této varianty stromečku a zdobení ve vintage stylu. Nic není přeplácané, vše krásně ladí se stolem a ostatními dekoracemi.

Jako ozdoby posloužili ptáčci, ježci, veverky, šišky a do toho pár baněk. Zajímavá varianta zdobení.

Jaký stromeček se líbí vám? Napište nám.

(zdroj obrázků: pixabay,akamai.net,homemydesign.com,harryanddavid.com,http://images.harryanddavid.com/is/image/HarryandDavid/asiHighRez/1530_28785-snowman-mini-christmas-tree.jpg,http://images.harryanddavid.com/is/image/HarryandDavid/asiHighRez/1530_28783-winter-forest-mini-christmas-tree.jpg)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.