Bydlení

Mějte přehled o počasí

Počasí hraje v našich životech velice důležitou roli. Každého z nás zajímá, jak je zrovna venku nebo třeba předpověď na příští hodiny či dny. Chcete-li mít i přímo u vás doma malou meteorologickou stanici, není problém – stačí navštívit stránky 4home.cz – zde si můžete vybrat z nabídky oblíbených meteorologických stanic!

Sencor SWS 30 BU meteostanice pro nenáročné

Pokud patříte mezi nenáročné, můžete si pořídit stanici Sencor SWS 30 BU. Přístroj vás bude vždy informovat o přesném čase, jeho hodiny jsou řízené rádiem. Dále vám zobrazí aktuální venkovní teplotu a vlhkost vzduchu, stejně tak i tyto parametry v místě, kde je stanice umístěna. Samozřejmostí je také informace o fázích měsíce, případně možnost nastavení alarmu.

sencor-sws-30-bu-meteostanice-bigCena: 499 Kč, Koupit

Meteotime DV928 profesionální meteostanice pro náročnější

Pokud byste požadovali poloprofesionální meteostanici, doporučíme popřemýšlet o Meteotime DV928. Jde o meteostanici, která zobrazuje nejen aktuální stav počasí, ale i předpověď.

Meteostanice Meteotime DV928 obsahuje senzor srážek, větroměr a externí čidlo pro snímání teploty a vlhkosti. Navíc lze propojit i s počítačem, takže je možné data archivovat.

profesionalni-meteostanice-dv928-meteotime-bigCena: 8 388 Kč, Koupit

Rozhodnete-li se zakoupit jakoukoliv meteostanici v internetovém obchodě 4home.cz, můžete využít až do 30.6.2016 slevový kupon – nákup tak realizujete s pětiprocentní slevou, stačí zadat „AFC5“.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.