Bydlení,  Dekorace

Domácnost doplněná vázou

Máte zařízen svůj interiér. Ty hlavní kousky nábytku máte. Sedačka ladí s kobercem. Vše krásně doplňuje vhodně zvolený nábytek. Není se čemu divit, dali jste si s interiérem práci a vyladili jej. Ale co doplňky? Máte nějaké? Závěsy, ubrusy, svíčky, květináče anebo řezané květiny. Máte však do čeho ty květiny dát? Máte doma vázu?

Dekorace utváří domov

Ano, dekorace obecně tvoří z vašeho bytu domov. Vázy s květinami dodávají interiéru příjemnou a domácí atmosféru, umí váš interiér zútulnit. Pro mnohé jde o doplněk veskrze praktický a tak je jedno, jestli bude klasická skleněná nebo keramická, ne? Omyl. Správně zvolená váza může velmi dobře posloužit také jako dekorace a dodat interiéru opravdu jiný rozměr.

Jakou vázu zvolit?

Vašemu domovu dodávají vázy jistý styl a luxus. Je spousta možností, takže konečná volba je na vás. Je libo vázu klasickou stojící, menší, větší, na stůl, skříňku nebo velkou vázu, která se táhne od země nahoru? Můžete si vybrat takový ten klasický tvar vázy, úzké hrdlo, široké hrdlo. Existují také vázy nástěnné, v různých tvarech a velikostech.

Můžete také vybírat vázy v mnoha barevných kombinacích, syté, jemné, nebo klasické bílé či černé, které se hodí opravdu do všech interiérů. Můžete sáhnout po originálních vázách, které budou například v podobě kruhu, mušle, krychle a podobně. A právě vázy v originálním provedení mají tu velkou schopnost doladit interiér.

Výběr materiálu

Materiál je dobré volit podle vybavení interiéru. Jestliže jste se zhlédli ve skle, pak volte i vázy skleněné. Nejčastějšími materiály se stává sklo a keramika. Moderní vázy se vyrábí například z kamene, speciálně upraveného dřeva, teaku, ratanu nebo kombinace skla či kovu. Vybírejte takový materiál, který se vám nejen líbí, ale také, který se vám do interiéru hodí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.