Bydlení,  Dekorace,  Interiér

Moderní vzhled – jak jej dostat do vaší domácnosti?

Ve vaší domácnosti se toho odráží opravdu mnoho, ovlivňuje to vaší náladu, vkus. Pokud je interiér správně vyladěn, pak poskytuje příjemnou atmosféru domova, což je velmi důležité a to v mnoha ohledech. Máte špatný den? Pak vám vaše domácnost, ve které se cítíte dobře a která vám dala tolik práce, poskytne i příjemné útočiště, které pomůže.

Moderní styl, který vás nadchne

V jednoduchosti je půvab a interiér by měl být proto jednoduchý a zbytečně do něj nevkládat věci, které jen prostor zahltí. To může pokazit čisté a jemné linie. Držet se vždy jednoduchosti není od věci, je dobré na ní vsadit a to i ve chvíli, kdy chcete, aby byl váš interiér co možná nejvíc moderní.

Bílá je barvou elegance

A je také základ každého moderního designu, není to jen nudná a mdlá barva. Velmi dobře s ní můžete pracovat, skvěle jí nakombinujete s dalšími barvami, odstíny nebo vzory. Není to sterilní barva, když se dobře použije, vykouzlí jedinečný domov. Je dobré využít smetanovou bílou nebo barvu slonoviny.

Větší doplněk? Jen jeden!

Lidé často sahají po spoustě dekorací čímž svůj interiér překombinují a přeplácají. Raději zvolte jeden větší a výraznější doplněk, který vynikne a nebude zbytečně zahlcovat prostor drobnostmi a zbytečnostmi. Hodně drobností působí chaoticky, neuklizeně a rozháraně.

Vzory? Sem s nimi!

Bojíte se jich? Přeci jen, musí se do vašeho interiéru hodit, což znamená, že musíte volit pečlivě. Nic by se nemělo přehánět, ale vzorů se bát nemusíte. Mohou to být výrazné tapety, polštářky se vzory. Sáhněte po jednom vzoru, které se bude opakovat například v tapetách, kobercích, povlečení, polštáři, ubrusu a podobně. Velmi dobré jsou také dekorace na stěnu. Stejný vzor by se měl objevit na třech různých místech, ne víc.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *