Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dekorace,  Design,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Nábytek,  Obývací pokoje

Multifunkční věci dělají parádu a zároveň mají vícero využití

V dnešní době jsou hodně oblíbené multifunkční věci, které nabízejí více možností využití. Jsou složitelné, nezabírají moc místa nebo mají funkci zajišťující bezpečí a pohodlí. Našla jsem pro vás pár zajímavosti:

Houpací židle


Pamatujete na staré časy, kdy se houpalo na školních židlích jedna radost a pak lítal jeden pohlavek za druhým, že tohle nemáme dělat, protože si můžeme ublížit? Jojo, to byly časy. Tato židle se hodí pro všechny, kdo milují bezpečné houpání (zdroj obrázku: theberry.com)

Závěsná dekorace vhodná k sezení

Potřebujete si sednout? Stačí židličku vzít ze zdi a máte posezení jako král. Nezabere v závěsném stavu místo, vypadá jako nástěnná dekorace a je praktická. Zároveň má pěkný design a překvapí návštěvu. (zdroj obrázku: ilgilibilgili.com)

Nemusí to být jen krabice

Křesílek k sezení není nikdy dost. Toho vypadá jako složená krabice, stačí rozložit a sedíte.  Křesílko je přenosné a vhodné spíše pro mladé, kterým nevadí sedět u země.  Hodilo by se vložit dovnitř polštáře pro větší pohodlí nebo podsedák s opěrkou. (zdroj obrázku: fromupnorth.com)

 

I židle umí dát nohu přes nohu


Nevím, zda se na židli bude sedět pohodlně, ale jako designérský kousek udělá v prostoru určitě parádu. (zdroj obrázku: blogs.cotemaison.fr)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *