Domů / Interiér / Nábytek s úložným prostorem: Elegantní a praktický

Nábytek s úložným prostorem: Elegantní a praktický

Prostor, prostor a zase prostor. Obyvatelé menších bytů, ale i početnější rodiny obývající středně velké bytové jednotky moc dobře ví, že místa není nikdy nazbyt. Ba naopak – je třeba neustálých kompromisů. Máte-li problémy s nedostatkem prostoru i vy, jděte na to chytře a pořiďte si nábytek s úložným prostorem. Naskytne se vám možnost uložit spoustu věcí tam, kde nebudou na obtíž.

shutterstock_276330269

Postele s úložným prostorem nemají konkurenci

Čím začít, než postelí? Postele s úložným prostorem nepředstavují žádnou horkou novinku a jsou na trhu již od nepaměti. Na druhou stranu si spousta lidí neuvědomuje, kolik prostoru toto řešení nabízí. Pod postel se vejde víc věci, než si dokážete představit.

Do menších ložnic je postel s úložným prostorem jako stvořená. V podstatě jde o jedinou schůdnou možnost, jak ušetřit místo. Do úložného prostoru můžete uskladnit sezónní věci, ale i cokoliv jiného. Nejčastěji jde o ložní prádlo, sportovní potřeby nebo oblečení, pro které nenacházíte častějšího využití.

Dostanete na výběr mezi několika variantami. Budete si moct vybrat postel s vyklápěcím roštem nebo výsuvnými zásuvkami. Při výběru hleďte na to, aby byla prostor i navzdory přítomnosti úložného prostoru dostatečně odvětrávána.

Úložný prostor poskytuje i jiný nábytek

Postele máme za sebou. Ale co když ani jejich úložné prostory nevyřeší váš problém se nedostatkem místa? Pak zvažte pořízení dalšího nábytku, který disponuje skrytými místy. Příkladem budiž sedací souprava – i ta vám může poskytnou spoustu dalšího místa.

Zároveň se zamyslete nad tím, jestli ve vaší domácnosti neuchováváte zbytečnosti, pro které v budoucnu nenajdete využité. Zbavte se všeho, co nebudete potřebovat a rázem bude všude mnohem více místa. V prostornějším bydlení se žije o moc lépe než ve skladišti harampádí…

O Adams

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.