Nenapadl sníh? Bílé Vánoce můžete mít i tak!

0
239

Vánoce by měly být bílé, nicméně v posledních letech jsou spíše raritou. Skutečnost, že ty letošní prožijete „na blátě“, však ještě neznamená, že do elegantního bílého hávu nemůžete zahalit domácnost. Když se na nás příroda vykašle, musíme si pomoct sami a chopit se bílých dekorací, případně sáhnout po sněhobílém vánočním stromečku. Jde o jednoduché řešení, které vám pomůže vynahradit absenci sněhové nadílky. A protože je bílá barva trendy, prozradíme vám několik praktických tipů!

shutterstock_63450109

Bílé Vánoce jako ve Skandinávii

Skandinávský styl sice není pestrobarevný a na první pohled působí poněkud stroze – ale v jednoduchosti je krása. Vsadíte-li na základní barvy jako je bílá a červená, určitě nebudete litovat. Obyvatelé severských zemí nedají dopustit na přírodní materiály a vždy svá obydlí vyšperkují zajímavými detaily. Co třeba bílá břízová polínka u kamen, bílá hřejivá kožešina na křesle nebo bílé přehozy?

Bílá v rytmu vintage

O vintage stylu jsme již psali v minulosti. A protože je tento způsob bydlení velmi populární, není jediný důvod, proč z něj nevytěžit maximum i na Vánoce. Díky vintage prvkům vykouzlíte pohádkovou vánoční atmosféru, která vás naprosto pohltí. Bílá si s vintage stylem rozumí a přidáte-li zvonečky, rolničky, punčošky a jiné romantické prvky, výsledek bude perfektní. Na stůl nezapomeňte přidat DIY svícny ve vintage stylu.

Bílé dekorace všude, kam se podíváš

Na závěr jsme si nechali konkrétní tipy na pár dekorací, které by během nejkrásnějších svátků v roce neměly ve vašem příbytku chybět. Charakteristickým představitelem Vánoce je anděl v panensky čistém rouše. Dekorací s andělskými motivy je v obchodech nespočet. A podobně jsou na tom také sněhobílé vločky, které můžete doplnit borovými šiškami – samozřejmě nalakovanými na bílo.
Máte další tipy na dekorace, díky kterým budou Vánoce opravdu bílé? Podělte se s nimi v komentářích!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno