Bydlení,  Byty,  Design,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Nábytek,  Obývací pokoje

Neobyčejné stoly ze dřeva

Stůl není jen kus nábytku, stůl je neodmyslitelná část našeho domova. Neznám nikoho, kdo by doma neměl jídelní stůl nebo konferenční. Sůl prostě patří do našich životů, jako postel nebo skříň. Jistě to znáte, kus dřeva nebo skla a nohy ke stolu, taková běžná klasika. Jenže designéři jsou velcí kouzelníci, a své profesi opravdu rozumí. Když něco navrhnou a nechají vyrobit, tiše koukáme a obdivujeme. Podívejte se na dnešní ukázku stolů, které patří k vrcholu designérského a stolařského umění.

 

Moderní konferenční stůl

1

 

Konferenční stůl sklo a dřevo

2

Robustní kus dřeva spojený s kombinací skla.

 

Kávový stolek

3

Nepravidelný tvar dřeva i skla, praskliny … originální a neokoukaný.

4

Bílá dřevěná deska s kombinací pařezu: nádherný, moderní stolek, ale nedovedu si ho představit v obývacím pokoji, v klasických českých domácnostech. Hodí se do větších místností. Když pod něj dáte zelený koberec, můžete mít kousek lesa doma.

 

Luxusní stůl v designu města

5

Dovedete si představit sedět na pohovce, popíjet sklenku vína a snít o tom, že jste uvnitř stolu a procházíte se v tom překrásném městě? Já tedy ano. Tohle je opravdu precizní kousek, který nijak nezapadá do běžné klasiky.

 

Raketový stolek se sklem

raketa

Pět raket drží vrchní sklo. Vtipný stolek, že? Jaký se vám líbí? Napište nám.

 

(Zdroj:parametricworld.tumblr.com, ideipentrucasa,fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net, touch of  modern, mymodernmet.com, design @davidgillgallery)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *