Bydlení,  Dekorace,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Ložnice,  Obývací pokoje,  Osvětlení

Oblečená lampa a andělská křídla na zdi

Nevím jak to je u vás. Ale každý můj nápad má svůj příběh a nějaký tajný úkol. Nikdy netvořím jen tak, vždy jsou mé aktivity takovým vnitřním naplněním a okamžitým podnětem, kdy cítím, že musím tvořit.Však to znáte, když vás chytne tvořivá nebo nálada na úklid, jdete do toho a vše ostatní jde bokem. Aspoň mě vždy tahle činnost hodně uvolní a mám vnitřní radost z každého výsledku.

Zimní příběh

Jelikož miluji světlo a ráda svítím po večerech lampičkou nebo lucernou, napadlo mě obléct na zimu i svoji lampu a dát si andělská křídla na zeď do rámu. 

Na tvoření jsem použila bílý rám, větší papírovou sněhovou vločku, lampičku a čepici.

Sněhovou vločku jsem nerozevírala celou, pouze polovinu a připevnila oboustrannou lepící páskou na zeď, pak vložila rám, který doladil celou kompozici. Nazvala jsem ji – Andělská křídla, jelikož krásně vyčnívá do prostoru a vytváří 3D efekt. 

Oblečená lampa vznikla z důvodu, že občas (když je manžel na noční) usnu u lampičky a ona mi svítí někdy až do rána. Je úsporná, s teplým světlem, ale pokud chcete přítmí,  je třeba ji něčím přikrýt. Kdysi jsem na ni dávala povlečení z malého polštářku, které je také dobrým řešením. Ale tentokrát byla po ruce pletená šedá čepice. Výhodou u těchto pletených čepic je, že se dají stáhnout až dolů a propouštějí světlo pouze tlumeně přes dírky nebo se krásně vyjímají jako uličnické, naaranžované do boku. A co je super, že si na lampu můžete dát jakoukoli čepici, která bude lampě slušet a vám se líbit:-). Tolik z mého posledního tvoření. Mějte se krásně, Michaela.

P.S. Lampa se díky úsporné žárovce nepřehřívala, takže ji přikrytí čepicí vůbec nevadilo. Nevím, jaké to bude u jiných lamp, musíte vyzkoušet. 

 

 

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.