Bydlení,  Interiér,  Nábytek,  Tipy & praktické informace

Předsíň – co do ní pořídit?

Předsíň je v podstatě to první, co z bytu či domu, do kterého jdete na návštěvu, vidíte. Je proto dobré na to při vybavování myslet. V dnešní době jste bohužel omezeni prostorem, zejména v panelových a jiných bytech. Předsíň máte v určitých rozměrech a není možno s tím skoro nic dělat. Opticky daný prostor můžete zvětšit, ale centimetry nepřidáte. Musíte manipulovat s nábytkem a tím, co do předsíně dáte.

Součást předsíně

Pokud je vaše předsíň malá, pak v ní nemůžete vymýšlet žádné velké věci. Je třeba myslet prakticky. Kam si pověsíte vy a vaše případné návštěvy bundy a kabáty? Kam si odloží své boty? Když bude venku pršet, kam dají deštníky? Otázky, které je třeba si položit, protože i předsíň musí být vybavená a praktická zároveň.

Hodně světla a zrcadlo

Předsíně obvykle nemívají žádná okna, proto investujte do světel. Je to jedná z místností, kde se svítí nezávisle na tom, jak je venku, zda je tma nebo světlo. Dále se přirozeně musíte někde vidět, váš finální outfit, zda někde něco netrčí a podobně. K tomu poslouží velké zrcadlo, kde se skvěle uvidíte.

Využijte všechen prostor

Zejména v menších předsíních je důležité využívat celý prostor. Pořídit si můžete velkou skříň, od podlahy až ve stropu. Úložného prostoru tak bude víc a víc. Nezklame ani větší a vysoký botník.

Věšák, který nezklame

Věšáky by měly být pevné a odolné, přeci jen, budete na ně věšet zimní kabáty, které nejsou nejlehčí a ruku na srdce, nebude to jen jeden. Pokud je vaše předsíň středních rozměrů, klidně sáhněte po předsíňových stěnách, které kombinují zrcadlo, botník a věšáky dohromady.

Světlé barvy v interiéru

Pokud je předsíň menších rozměrů, vynechejte tmavší barvy, ty prostor zbytečně zmenšují. Syté a světlé barvy jsou to pravé. Žlutá, oranžová, světle zelená, světle modrá a podobně, to jsou barvy, které se do vaší předsíně budou jistě hodit!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *