Bydlení,  Interiér,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje

Proměna interiéru, co změnit?

Máte pocit, že váš interiér je už maličko nevšední a zastaralý? Chtělo by to nějakou změnu? Ovšem ne zas nějak radikální, protože finance jsou omezené a nejde vyměnit kompletně celý nábytek. Pár drobnějších změn může v interiéru udělat hotové zázraky. Vyzkoušejte jeden z našich tipů.

Interiér, který ladí

Nemusíte provádět velké a drahé změny interiéru a přesto může vaše domácnost vypadat nová a jiná. Návštěvy vám to potvrdí a vy se ve své domácnosti budete cítit lépe a pohodlně. Chcete vědět víc? Přinášíme pár rad a tipů, které mohou v interiéru pomoci. Vyzkoušejte tyto změny a uvidíte, že rozzáříte danou místnost.

Tapeta z vinylu

Můžete jí aplikovat na celou stěnu či jen na kus, podle vaší aktuální nálady a vize. Nejde o drahé tapety, manipulace s nimi je poměrně jednoduchá a navíc nenadělá tolik nepořádku jako při malování. Vzorů je opravdu velká spousta, můžete si nechat u některých firem vytisknout tapety s vlastním motivem.

Velké koupelnové zrcadlo

Koupelnu si snad už bez zrcadla nedokáže představit nikdo. Zrcadla navíc interiér prosvětlují a opticky jej zvětší. Velká zrcadlová plocha může pomoci změnit i klasickou malou koupelnu v paneláku v místo, které bude moderní, opticky větší a krásné.

Čelo vaší postele

Postele povětšinou mají nějaké to čelo. Ať už je větší či menší, časem může být oprýskané, zažloutlé, staré a už s ním nemůžete nic moc dělat. Říkáte si, že by bylo lepší jej vyhodit? Pak to klidně udělejte! Nahradit jej můžete obkladem nebo novou tapetou, která vaší ložnici prozáří a doladí.

Kousek na míru

Stává se, že na internetu nebo v časopise vidíte něco, co se vám líbí, ale v běžných obchodech to nemůžete najít? Vyzkoušejte služeb truhláře. Ten vám požadovaný kousek zhotoví přesně podle vašich představ. A váš interiér bude vypadat moderně a krásně.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.