Bydlení,  Interiér,  Ložnice,  Tipy & praktické informace

Prošívanou deku ano či ne? Co vlastně je prošívaná deka a jak funguje 1

Při spaní je důležité myslet na to, na čem spíte. Kvalitní matrace, kvalitní rošt a vůbec celá postel je to, čím se lidé opravdu hodně zabývají. Je přeci důležité dobře se vyspat, protože pak budete mít celý den spoustu energie. Pořádná a bytelná postel je tedy základem pro dobrý spánek. Lidé už to dnes vědí a snaží se tomu své spaní tak přizpůsobit. Na co však myslet dál?

Vybírejte správnou peřinu

Možná se to zdá jako blbost, ale přikrýt se správnou peřinou je důležité. Může vám to pomoci v mnoha ohledech a situacích. Nejen, že vás přikrývka v noci zahřívá, ale také pomáhá s intimitou, dodává pocit jistoty. V dětství nás peřina chránila před „strašidly“, které byly nutně pod postelí. V dospělosti může mít spoustu dalších účinků. Co taková prošívaná deka?

Mnozí jsou jejími odpůrci, ale dokáže pomoci v mnoha ohledech a může prospívat vašemu spánku. Prošívané deky jsou navrženy speciálně tak, aby byly těžší, než klasické přikrývky. Často jsou naplněny přírodními materiály nebo plastovými korálky. Udržuje také dostatečné množství tepla a na tělo vyvozuje jemný tlak, který dodává příjemný pocit. Jaké výhody má tato prošívaná deka?

Spousta lidé potřebuje fyzické spojení, tělo se tak lépe a víc uvolňuje. Takzvaný Deep Touch Pressure je termín, který přináší uklidňující pocit, který se rozprostírá po celém lidském těle. Tato technika může poskytovat určitou úlevu, díky čemuž se budete cítit o dost lépe. Tento tlak je v podstatě uvolňující a uklidňující. Takže jde o přírodní pomoc a prostředek, jak lépe usnout a spát déle, lépe a pohodlněji. Jaké další výhody může mít prošívaná deka? Co všechno vám do života může přinést? To se dozvíte v druhém díle!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.