Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dekorace,  Design,  Domy,  Exteriér,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje,  Zahrada,  Zahradní nábytek

Rok 2017 řeší bydlení, jako návrat k soukromí a odpočinku

Rok 2017 se projevuje  návratem k přírodě, kterou pouštíme bez jakýchkoli zábran do našich domovů. Na první místo řadíme věci z přírodních materiálů (vlna, bavlna, len, proutí, korek, bambus, dřevo, kůže, kámen …), dbáme na přirozenost, vyhýbáme se kýčům a vytváříme různé odpočinkové zóny.

(zdroj obrázku: diyandcraftscorner.com)

To vše doplňují květiny a rostliny ve všech podobách, jelikož jsou neocenitelnou dekorací a zároveň velice cenným zdrojem energie. Při výběru ostatních dekorací hledíme na ruční výrobu, čistý styl a jednoduchost spojenou s originalitou. Proč si nedpočinout od anglických nadpisů, sloganů a hesel, které nás upozorňují každý den na to, že žijeme doma. Slovo domov si přece nosíme uvnitř sebe a tento pocit cítíme vždy, když se domů vracíme.

V tomto roce více toužíme po soukromí a odpočinku, chceme najít svůj vnitřní klid, zaměřujeme se na rodinu a přátelé. Nešetříme na sedačkách, postelích, židlích, lenoškách a všech sedacích plochách. Také stoly a odkládací stolky jsou pro nás důležité. Rok 2017 je opravdu rozmanitý na výběr čehokoli, co pro svůj domov potřebujeme. (zdroj obrázku:freshdesignpedia.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.