Blogy,  Bydlení,  Byty,  Dekorace,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Ložnice,  Obývací pokoje,  Zdi & tapety

Sluneční obrazy a tapety umí prozářit celý interiér

 

Patříte k lidem, kteří milují sluneční paprsky, teplo a příliv pozitivní energie? Děláte správně. Slunce a světlo celkově, potřebujeme ke své existenci.

(zdroj obrázku:cdn.shopify.com)
(zdroj obrázku: picclickimg.com)

Bez slunečního zdroje, by nemohlo nic na Zemi fungovat.

Tato obrovské energie, pomáhá nejen k růstu rostlin, ale také pomáhá vytvářet v našem těle vitamín D. Od nepaměti se ví, že dotek slunečních paprsků lidem prospívá a má magickou moc léčit.
Slunce bylo vždy spojováno s teplem a pozitivní energii, má za úkol nás zahřát a povzbudit, přivolává do našeho života radost a štěstí. Není nad pohled na sluneční paprsky prosvítající mezi stromy v lese. Žlutá a oranžová barva v nás vyvolává dobrou náladu, naději, probouzí aktivitu. Je spojením hezkých pocitů, vybízí k veselosti, hravosti, odvaze, vzbuzuje sebedůvěru, bojuje proti únavě, má dobrý vliv na zdraví, dává prostor kreativitě, komunikaci, bojuje se stresem, je projevem dobrosrdečnosti a probouzí lásku.
Světlo nám zase pomáhá v osobním rozvoji, už děti od mala malují sluníčko ve svých obrázcích jako něco, co patří k životu, k rodině, k práci, k přátelství, k lásce, ke štěstí. Podle nich se slunce usmívá, protože dokáže v lidech smazat špatné pocity a přivolá jen ty hezké. Když se cítíme ve tmě špatně, zapneme si světlo, bez světla ztrácíme orientaci. Světlo a slunce = dokonalé spojení dvou pozitivních dobíječů energie.
(zdroj obrázku: http://images.photowall.com/inspiration/EADDB475-15B1-BB66-BB5C-BD6403927B77.jpg?w=640&h=420)
Slunce a sluneční světlo dokáže léčit naše citové a vnitřní rány. Je takovým ranhojičem a o jeho síle se mluvilo již ve starověku. Čím více vnímáme slunce a světlo, tím méně trpíme depresí. Vlévá nám novou energii do žil. Více se usmíváme a cítíme se díky němu mnohem lépe. Světlo spojujeme s ránem a se dnem, který právě začíná. Je opravdovým lékem pro naši duši. Dokáže měnit naše myšlení, proto by náš den měl být celý prosvícený sluncem. 
(zdroj obrázku: aliexpress.com)
Slunce se stalo, inspirací pro malíře, spisovatelé a módní návrháře. S využitím žluté barvy vznikla spousta krásných výrobků a dekorací, které dokážou potěšit naše smysly. Sluneční obrazy a tapety zachycují pozitivní náladu a prozáří celý interiér – ať jde o západ nebo východ slunce, paprsky mezi stromy nebo slunce ve spojení s mořem, vždy je to nádhera. Souhlasíte?
(zdroj obrázku: aliexpress.com)
(zdroj obrázku: homewallmurals.co.uk)
(zdroj obrázku: http://superiorplatform.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.