Bydlení,  Interiér,  Nábytek,  Obývací pokoje

Sychravé počasí – jak si zpříjemnit bydlení?

Začíná doba, kdy je venku stále větší a větší tma? Sychravé počasí, celý den zataženo, podzim kraluje a vám se upřímně nic nechce. Vstávání je horší, z postele se vám nechce, celý den se vám chce spát. Musíte si doma připravit příjemnou a útulnou atmosféru. Přece si nenecháte zkazit náladu! Jak si tedy interiér svého bytu vyzdobit a nedat podzimnímu chmurnému počasí nejmenší šanci? Máme pár tipů!

Interiér jako ze škatulky

Nemusíte se pouštět do velkých renovací interiéru, stačí pár jednoduchých úprav, pár dekorací a uvidíte, jak vše prokoukne. Stačí jen pár doplňků a váš interiér bude hned vypadat moderně a krásně. Vyzkoušejte naše užitečné tipy!

Příjemné a teplé deky, plédy

Je venku sychravé počasí a vám se nic nechce? Tak nic nedělejte! Občas není od věci si užít nicnedělání. Sledovat televizi, číst si, podávat se na nějaký dobrý film. K tomu se samozřejmě můžete zabalit do příjemných a teploučkých dek nebo plédů. Jsou multifunkční, nejenže vás v tomto období zahřejí, ale také jimi můžete zkrášlit pohovku, křeslo nebo jej natáhnout přes postel. Vybírejte takové barvy, které se budou hodit do vašeho interiéru. Vlna navíc působí teplým a hřejivým dojmem.

Dekorativní polštářky

S nimi toho také svedete poměrně hodně. Můžete pořídit jednoduché povlaky na polštářky, v sytých a jarních barvách, které mohou interiér velmi dobře oživit a doladit. Můžete sáhnout po květinových motivech – drobné luční květiny, tulipány, slunečnice, gerbery, to všechno interiér rozzáří a doladí.

Pletené taburetky na posezení

V poslední době jsou velmi oblíbené pletené taburety, takzvané pufy. Ty se stávají nejen moderní a krásnou dekorací, ale také si na ně můžete sednout a relaxovat nebo protáhnout záda.

Svíčky

Moderní, krásné nebo barevné. Můžete si vybírat z velké spousty jednotlivých kousků. Zapálit je a udělat si romantickou atmosféru a teplo vašeho domova.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *