Komerční články

Tipy na zlepšení vašeho bydlení

Kvalita vašeho spánku hodně závisí na tom, na jaké spíte posteli. Do ložnice si proto pořiďte postel s dlouhou životností vyrobenou například z dřevěného masivu. Velmi pozorně vybírejte její rošť a samozřejmě i matraci, která na něm bude ležet. Nesprávný výběr roštu a matrace se může snadno stát příčinou trvalých bolestí zad, krční páteře, ale i poruch spánku.

shutterstock_80758018

Matrace musí být oporou

Na druhou stranu vhodná kombinace roštu a matrace umí výborně rozložit hmotnost celého lidského těla. Dokáže páteři poskytnout oporu a svalům na zádech uvolnění. Výsledkem je váš dobrý spánek.  Matrace by neměla být ani příliš tvrdá, ale ani moc měkká. Musí se dobře přizpůsobovat tělu, mít bodovou elasticitu. Nesmí nikde tlačit. Důležité je i to, aby matrace udržovala páteř v rovině. Matraci s uvedenými vlastnostmi byste zároveň měli získat levně. Výhodný prodej matrací přináší kvalitní a cenově dostupnou nabídku. Kritérií pro výběr matrací je celá řada, kromě zmiňované tvrdosti sem patří například tloušťka a použitý materiál.

Kvalitní stínění terasy

Máte-li u domu terasu, určitě na ní chcete trávit co nejvíce času. Bohužel to nejde. V létě vás odsud často vyhání sluníčko. Když ale chcete přelstít počasí a pobyt venku si přesto užít, pomohou markýzy. Především v horkých dnech ochrání prostor před všetečným sluníčkem a škodlivými účinky UV záření.  Markýzy jsou daleko účinnějším stínidlem než přenosné slunečníky.

Jak se bránit hmyzu?

Letní teplé počasí s sebou nese i řadu dalších nepříjemností.  Například vás neustále obtěžují mouchy a komáři. Létají i do otevřených oken domů a bytů. Jak se proti nim bránit? Velkou pomocí jsou instalované sítě proti hmyzu. Stávají se praktickou součástí jak plastových, tak i dřevěných nebo hliníkových oken. Výhodou je jejich velmi jednoduchá montáž. Zvládnete ji sami.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *