Bydlení,  Byty,  Chaty,  Design,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Nezařazené,  Obývací pokoje,  Rozhovory

Tolik nádhery na jednom místě – rozhovor s firmou Sob nábytek

 

V létě jsem měla možnost poznat firmu Sob nábytek, která dodává věci z masivu pro lidi (do bytu i domu), vybavuje hotely, restaurace a kanceláře. Musím se přiznat, že jsem byla velice spokojená s jejich přístupem, rychlým vyřízením a ochotou poradit. A se zbožím jsme maximálně spokojeni, máme od nich masivní jídelní stůl z palisandru, lavici a židle. Tato firma nabízí kvalitní nábytek z mnoha druhů masivního dřeva a má v nabídce i luxusní věci z kůže. Jsem moc ráda, že mi věnovali svůj čas a zodpověděli pár otázek.

 

Řekněte nám prosím více o sobě a firmě Sob nábytek, kde Vás najdeme, kdo je majitel, co nabízíte, jak dlouho jste na trhu.

Jsme firma, která se specializuje na prodej kvalitního masivního nábytku a nábytkových doplňků za konkurenceschopné ceny. Na českém trhu působíme již 11 let. V současnosti jsme jedním z největších prodejců masivního nábytku v České republice. Majitelem je Ing. Stěpan Boksjan, který je původem z Arménie. Lidé nás najdou nás na webu www.sobnabytek.cz, také na facebooku nebo v prodejně v Teplicích.

 

Na jakou klientelu se orientujete? Cenová dostupnost?

Ceny našeho nábytku jsou samozřejmě o něco dražší, než ceny nábytkových řetězců, které prodávají dřevotřísky a různé překližky. Lidé v posledních letech chtějí raději kvalitní výrobky, které něco vydrží. A masiv je prostě masiv, ten vás jen tak nezklame.

Zaměřujete se pouze na prodej věcí z masivu?

Ano, prodáváme pouze masivní nábytek. 

Jaké je nejvíce oblíbené a prodávané zboží?

Nejvíce se prodávají věci z borovice Mexiko a Irelia, které jsou za dostupné ceny. Z exotických dřevin určitě palisandr – série Margao a Rosewood.


 

Máte nábytek i pro děti, do dětských pokojů?

Ano nabízíme i několik sérii pro děti, ale tento typ nábytků není naším hlavním zaměřením. Oblíbená je série Desert.

Jelikož masiv zabere docela dost místa, hodí se Váš nábytek i do malých bytů?

Hodí se určitě do domu, i do bytu. Rozměrově jsou věci o malinko větší, než běžný bytový nábytek, ale nabídka je natolik široka, že se najdou i kusy vhodné pro malé byty. Je třeba vše zvážit, zjistit si rozměry, rádi s čímkoli zájemcům poradíme.

Přibližte nám prosím více informací o palisandrovém dřevu, jak se o něj musíme starat, v čem jsou jeho plusy, kolik je odstínů atd.

Palisandrové dřevo je velice tvrdé a odolné. Původ dřeva je z Indie, na první pohled zaujme výraznou kresbou dřeva. Plusy: originalita, vzhled, populární jednoduchý design. Mínusy: někdy může být na nábytek delší dodací lhůta. Pokud je palisandr lakovaný, tak nepotřebuje zvláštní údržbu (stačí běžný čistící přípravek na nábytek). Pokud je povrch voskovaný, tak je třeba čas od času navoskovat (tvrdým voskem).

 

 

 

Ještě je pořád v kurzu bílý nábytek nebo se lidé směřují více k vesnickému, hnědému dekoru?

Musím říct, že lidé pořad milují bílý nábytek. Všímám si toho i na fb – když umístíme fotografii s bílým nábytkem, tak má většinou lepší odezvu než nábytek v jiném odstínu.

 

 

Kolik stylů celkem nabízíte? Jaké?

Nabízíme přes 20 stylů a více než 70 sérii nábytků, zároveň neustále přidáváme další a další kusy.

Malá ukázka:

Všimla jsem si, že nabízíte možnost zakoupení poukazu. Jsou dárkové poukazy nějak časově limitované?

Ano máme dárkové poukazy od 1.000 Kč až do 10.000 Kč. Časově limitované nejsou.  

Dodací lhůty? Na co se nejdéle čeká?

Z 50% se snažíme mít nábytek skladem, takže doba dodání do 2-3 týdnů. V případě vyprodání se musí čekat na výrobu, ta může trvat až 12 týdnů. 

Jedná se o tuzemského výrobce nebo exotiku z daleka?

Všechen nábytek se vyrábí v zahraničí – Od Brazílie až po Indii. Záleží na typu výrobku a hlavně dřeva. 

Vzkaz pro čtenáře:

Nebojte se experimentovat a plnit si své sny. S naším nábytkem můžete z domova udělat příjemné a originální prostředí. Přejeme vám krásné svátky.

Děkujeme firmě Sob nábytek za pěkný rozhovor a přejeme hodně úspěchů v osobním i obchodním životě.

Co říkáte na tu krásu? Líbí se vám dřevěný nábytek z masivu? Napište nám.

(Otázky a celý rozhovor připravila: Michaela Cahelová / blogerka Michaella)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.