Bydlení,  Inspirace pro bydlení

Trendy v bydlení pro rok 2017

Rádi sledujete nejnovější bytové trendy a svůj domov se tomu snažíte přizpůsobit? Rádi jdete s dobou nejen co se oblečení a módy týče, ale také v interiéru a nábytku?

Pak se inspirujte trendy, které jsou aktuální v roce 2017. Věříme, že zde najdete několik inspirací a nových módních kousků, které ozdobí vaší domácnost.

Hravé a nekonvenční závěsy

Říkáte si, že závěsy máte? Zkuste si pořídit takové, které budou moderní a hravé. Skvělé jsou závěsy od stropu až po podlahu. Mají spoustu výhod! Máte-li menší prostory, pak vašemu interiéru dodají opticky větší stropy a celkově vaše místnost bude vypadat větší. Se závěsy můžete kouzlit, vybírat si různě nařasené závěsy, nevšední, netradiční, barevné, s motivy či bez nich. Je to čistě na vašem vkusu.

Dlaždice s šesti hranami

Dlaždice jsou nejen stále moderní, ale také velmi praktické. Skvěle se hodí do kuchyně i koupelny. v případě potřeby jen otřete a máte hotovo. Letošním trendem jsou moderní a nevšední šestihranné dlaždice. Ty vypadají elegantně a jednoduše. Chcete-li si vytvořit minimalistickou kuchyň či koupelnu, pak sáhněte právě pro takové dlaždice.

Orientální potisky

V letošním roce si dopřejte trochu orientu a nevšedních potisků. Tímto trendem se můžete inspirovat a pořídit si domů doplňky, koberec, čalounění nebo tapety. Vdechnete svému interiéru atmosféru dalekých cest. Těchto doplňků je na trhu obrovská spousta, stačí jen sáhnout po takovém, který se vám bude líbit.

Výrazné barevné tóny

Jestliže se ještě stále urputně držíte bílé nebo béžové barvy, pak pryč s nimi! Trendy jsou syté barvy, které připomínají drahé kameny. Například smaragdově zelená nebo ametystová. Jestliže je to na vás moc, pak můžete sáhnout po pastelových přírodních odstínech. Využít tyto barvy můžete jak na čalounění, potazích, polštářcích, základových deskách a mnoha dalších. Fantazie se meze nekladou!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *