Blogy,  Dekorace,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Nezařazené,  Tipy & praktické informace

Tvoření vánočních ozdob – rady, nápady

Blíží se čas kouzel, dárků a pohody…
Vánoce jsou poslední dobou pro mnohé svátky shonu a hlavně stresu, ale to nic nemění na tom, že se na ně těšíme. Pojďte si s námi trochu odpočinout a užijte si už teď předvánoční pohodu s vánočními nápady.
Borovicové šišky a malé plstěné kuličky
K výrobě této roztomilé dekorace budete potřebovat borovicové šišky, malé barevné plstěné kuličky, provázek, tavící pistoli a tavící tyčinky. Dekoraci zvládne opravdu vyrobit každý. Jde jen o to rozžhavit tavící pistoli a každou malou plstěnou kuličku nalepit na dřevnatou šupinu, kdo nemá pistoli, může použít i sekundové lepidlo. Nezapomeňme ještě na provázek a teď už stačí tuto krásnou šišku zavěsit na libovolné místo. 
Vánoční stromek z větviček 
 
Na výrobu potřebujete: provázek (např. z juty), větvičky, malé vánoční ozdoby (dle Vaší fantazie) a drátky pro uchycení ozdob. Jestliže chcete větve obarvit, můžete použít barvu ve spreji. Odměřte si velikosti větviček a uvažte je provázkem. Nezapomeňte na háček, abyste si stromek mohli zavěsit na zeď. Vámi vybrané ozdoby uchyťte drátkem na větev nebo použijte tavící lepící pistoli a ozdoby prostě tavnou hmotou přichytíte.
Stromečky z knoflíků
K výrobě použijete: větvičky, skořici, knoflíky, provázek a lepidlo.  Nejdříve si na skořici přilepíte větvičky různě dlouhé, aby měly vzhled stromečku, na ně přilepíte různě barevné malé knoflíky, nahoru upevníte provázek. 
Andílci 
andilek
 
K výrobě potřebujete: dřevěné kolíčky, dřevěné kuličky, vánoční řetěz (v bílé barvě), černou, červenou a žlutou barvu a chlupatý drátek, lepící tavící pistoli nebo sekundové lepidlo. 
Vytvořit se dá i postavička čerta a jiné pohádkové bytosti, nemusí být za každou cenu anděl. Materiál použijete naprosto stejný, jen místo bílého řetězu dáte černý nebo červený. Jako růžky poslouží chlupatý drátek.
 Která z dekorací se vám líbí nejvíce? Mně všechny. Přeji krásné tvoření a nebojte se zapojit i své děti, určitě se jim to bude líbit. 
(Zdroj obrázků: onelittleproject.com, blog.consumercrafts.com, www.pequeocio.com, instagram-uzivatel amandakingloff)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.