Bydlení,  Exteriér,  Interiér

Usnadnit si život – co všeho už na trhu najdete? 1

Člověk je od přírody tvor líný, alespoň se to o něm tvrdí. Často si lidé vymýšlejí nejrůznější zlepšováky a pomocníky, kterými si jednotlivé práce můžete o dost usnadnit a tím pádem se tolik nenadřete. Vždyť si vezměte jen vývoj vytírání. Kdysi naše maminky a babičky vzali do ruky hadr a podlahu vytřely pěkně ručně. Dnes už máme nejrůznější mopy, u kterých někdy ani nemusíte ždímat hadr ručně, ale jednoduše s pomoci chytrého kbelíku, parní mopy, které čistí s minimem vody.

Doba jde dopředu

A to opravdu mílovými kroky. Někdo si může poklepat na čelo, protože někteří pomocníci jsou poměrně zvláštní, někdo možná řekne zbyteční či dokonce až moc velká zvláštnost. Někdo dokonce vymyslel produkt, který pomáhá při konzumaci zmrzliny. Abyste jí nemuseli lízat. Pro někoho lenost první třídy, pro jiného důležitý pomocník. Co všechno si můžete pořídit? Nad některými pomocníky se určitě pobavíte.

Vrhač míčků pro psy

Máte na zahradě pejska, který je až moc aktivní a rád aportuje? Ne vždycky máte čas a dostatek sil neustále házet míčky po zahradě a těšit se z toho, že se váš pes vrací a vrací s aportem v tlamě. Můžete využít vrhač míčků pro psy. Ten můžete nastavit na různé vzdálenosti a různé intervaly. Pes se tak zabaví na dlouhé hodiny a to třeba ve chvíli, kdy jste vy v práci nebo nemáte čas.

Kornoutek s pohůnkem

Zmrzlina je příjemné osvěžení nejen v létě, ale také vás, podobně jako toho, kdo vymyslel tento kornoutek, unavuje lízat zmrzlinu? Neustále otáčet kornoutek, aby vám dobrůtka netekla po rukou? Vyzkoušejte tento otáčivý kornoutek s pohůnkem. Zmrzlina se tak bude otáčet sama, bez vaší pomoci. Práce tak pro vás v podstatě končí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *