Bydlení,  Dekorace,  Tipy & praktické informace

Vánoční balení dárků – jak na to?

Vánoce klepou na dveře a to znamená kromě generálního úklidu, kdy se myjí okna, odsouvají skříně a těžké kusy nábytku, tepuje koberec, věší všude vánoční ozdoby také nákupy v přeplněných obchodech nebo shánění dárků. Pokud vše řešíte na poslední chvíli, pak vás jistě čeká spousta lidí, kteří se neustále strkají a chtějí pro sebe a své blízké urvat to nejlepší zboží. K tomu samozřejmě, pokud dárky koupíte nebo máte-li je už zakoupené, je musíte zabalit do vánočního papíru, opatřit jmenovkami a dát pod stromeček. V igelitových taškách se to moc nehodí. Přemýšleli jste nad tím, jak zabalit dárek?

Jaké jsou letošní trendy?

Chcete být za každou cenu styloví a trendy? Pak se držte během letošních Vánoc metalických nebo tmavých odstínů. Lesklé zlato a stříbro, to jsou vánoční svátky pro mnohé. Kombinace hnědé nebo černé vánoční dekorace je hitem číslo jedna. Nezklame vás také kombinace černé a červené nebo černé a bílé. Pokud však chcete zabalit dárky do ryze vánočního papíru, můžete se držet také zelené, modré, červené a dalších vánočních motivů.

Zkuste to přírodně

Vadí vám symboly, které jsou spjaty s Vánocemi nebo naopak, chcete, aby váš už tak nazdobený stromeček byl tím, co vynikne? Pak můžete využít klasický hnědý papír na balení. K tomu se bude hodit stuha v barvách vánoční výzdoby nebo stromečku a potěšíte všechny přítomné stejně!

Vánoční papír, který potěší

Chcete, aby se do procesu zapojily také děti? Pak jednoduše můžete koupit papír s omalovánkami, třeba vánočním motivem nebo vánoční motivy rovnou na papír nakreslit. Poté dejte dětem do ruky pastelky či fixy a nechte je, aby vše vybarvily tak, jak sami chtějí. Takový vánoční papír potěší jistě všechny rodinné příslušníky, děti se zabaví a navíc budete originální.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *