Bydlení,  Byty,  Interiér

Velké triky pro malé byty 1

Máte malý prostor, malý byt a je problém do něj všechno umístit a připravit tak, aby vypadal moderní, krásný a hlavně ne přeplácaný. Ať se pohnete kamkoliv, všude jsou stěny, neklamné znamení toho, že interiér je malý. Nemůžete si do tohoto bytu dát cokoliv, co vás napadne, to je jasné. Při špatném uspořádání navíc může působit stísněně a poněkud přeplácaně, což nebudí dobrý dojem. Rozhodli jste se pro reorganizaci? Chcete něco nového, co váš interiér změní a vše bude vypadat jinak, uspořádaně a moderně? Vyzkoušejte několik pravidel, které z malého interiéru vytvoří moderní království, kde se vám bude líbit!

Pozor na barvy!

Milujete barvy všeho druhu? Syté, výrazné nebo elegantní, které vypadají luxusně a jsou nadčasové? Bohužel je známo, že malé byty či interiéry by se měly právě sytých a tmavých barev stranit. Není to totiž nic dobrého právě pro ně. Malým prostorům sluší světlé barvy, které interiér opticky zvětší, rozšíří a celkově prosvětlí. Doporučují se obecně volit světlé a pastelové tóny, které udělají místnost či byt opticky větší a prostornější.

Co dělat, když chcete tmavé tóny?

Nechcete se prostě a jednoduše tmavých barev a odstínů vzdát? Nemusíte! Můžete je využívat na textilu či dekoracích, což bude vypadat originálně. Navíc, tyto dekorace můžete měnit podle situací nebo ročních údobí. Ve chvíli, kdy budete vybírat nábytek, podlahy nebo koberce, opět sáhněte raději po světlých barvách a tónech.

Nekřečkujte

Přemýšlíte nad tím, že by se vám tato krabička někdy možná v budoucnosti hodila? Nebo deka, která vypadá, že je ještě dobrá a někdy se možná využije? V malých interiérech a bytech si to nemůžete úplně dovolit. Zbavte se věcí, které jste nevyužili víc jak rok, protože tím uklidíte v interiéru a uvolníte místo pro něco, co je důležité a potřebné.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *