Bydlení,  Design,  Inspirace pro bydlení,  Nábytek

Zajímavé kousky nábytku vhodné pro inspiraci

Vždy obdivuji praktické a inovativní kousky nábytku, které se odněkud vynoří a je z toho najednou postel se stolečkem nebo se sedačka vsune do stěny a máte během okamžiku volný prostor pro cvičení. Jste z takových věcí nadšeni stejně jako já?

1, Pět v jednom

Na jednom místě tolik možností: odkládací stolek, postel s nízkým stolečkem, lenoška, křeslo se stolečkem, posezení v japonském stylu pro více osob.

(zdroj obrázku: http://huaban.com/pins/404618825/)

2, Komoda nebo stoleček se židlemi

Vyvolává krásný optický vjem, jelikož na první pohled vidíte komodu a nevidíte židle. Zajímavé a vtipné provedení, které nezabírá místo, hledícího překvapí a dává prostor pro kreativní využití. Jednou komoda a jindy dvě židle + stůl. Když si okolí ozdobíte a dáte například na stěnu obraz nebo poličku s květinami, (hodit se budou i úložné košíky) vytvoříte oázu klidu, kde si rádi vypijete kafe nebo přečtete noviny. Může posloužit i jako inspirace pro výrobu sestavy z masivu.

novinky-foto-3

(zdroj obrázku: http://huaban.com/pins/404729569/)

3, Barevná hravost s kupou možností

Z této varianty nábytku srší barevnost, energie a hravost. Hodí se do dětského i studentského pokoje. Jednoduše rozložíte a složíte na mnoho způsobů, podle svých představ.

zelena

(zdroj obrázku: http://huaban.com/pins/375616791/)

4, Čistá a bezpečná souhra židle a stolu

Zajímavý designový prvek, pěkný a čistý styl. Výborné řešení, jak schovat židle pod stůl a mít vytvořenou sedací zónu. Své umístění najde hlavně v moderním bytě. Vhodné pro domácnosti, kde jsou děti nebo čekáte návštěvu malého zvědavce.

bila

(zdroj obrázku: http://huaban.com/pins/404795865/)

Která z variant se vám nejvíce líbí – 1,2,3 nebo 4? Napište nám. U mě vyhrála praktická dvojka. Myslím, že hezkých a zajímavých věcí není nikdy dost. Vždy je na co koukat. Souhlasíte?

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *