Bydlení,  Byty,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Kuchyně,  Ložnice,  Obývací pokoje,  Tipy & praktické informace

Záporné ionty pro dobrou náladu nabízí čistička s ionizátorem

Hodně lidí se neobejde doma bez čističky vzduchu. Výborná je čistička s ionizátorem, která čistí vzduch, zachytává částečky nevhodné pro dýchací cesty, pomáhá astmatikům a alergikům. Dokáže zadržet alergeny, roztoče, viry, bakterie, kouř, plísně, radon.

Pročištěný vzduch je podobný vzduchu v přírodě.

Záporné a kladné ionty by měly být v rovnováze. Asi si to ani neuvědomujeme, ale záporný iontů je čím dál méně a lidé začínají více propadat stresu a depresi. Špatný vliv mají například: umělé věci, počítače, kopírky, televize, mobilní telefony, tablety, tiskárny, zářivky s umělým světlem, chemie v prostředcích na úklid domácnosti, klimatizace, dopravní prostředky, průmysl. Vše nezdravé nám ubírá energii. Záporné kyslíkové ionty se mají běžně vyskytovat ve vzduchu. Avšak z důvodu znečištění a převahy průmyslových měst není vzduch takový, jako kdysi. Záporné částice mají dobrý vliv na lidské zdraví. Napomáhají plícím ke správnému fungování, zlepšují dýchací cesty, zmírňují astmatické záchvaty, podporují správnou funkci štítné žlázy, díky nim zvládáme lépe zátěž, zlepšují funkci spánku, působí proti bolesti hlavy, mají dobrý vliv na různé kožní projevy, zlepšují krevní tlak, uvolňují hormon štěstí. (zdroj obrázku: dropbox.com)
Příroda, pobyt u vody, procházka lesem, zápornými ionty přímo srší. Kdo nemá možnost trávit čas v přírodě nebo návštěvou v solné jeskyni, může si iontový dobíječ pořídit domů nebo kanceláře. 

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *