Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dekorace,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje

Závěs na větvi, paleta na zdi, obrázky za postelí

Dneska mé pozornosti neunikla: dřevěná paleta na zdi, závěs pověšený na kusu dřeva a obrázky za postelí. Kreativita nezná mezí a mnoho lidí svoje nápady okamžitě doma realizuje, což je pro inspiraci ten nejlepší způsob. Tady je pár ukázek. 

Dřevěná  paleta na zdi

Spolu s osvětlením tato paleta vypadá, že na zeď patří. Tvůrce nápadu musí však spoléhat, že vše dobře upevnil, jinak by zkušenost s padající paletou do postele byla hodně nepříjemná.

(zdroj obrázku: decorahoy.com)

Závěs na větvi

Pověsit závěs na kus větve je zajímavý nápad. V tomto případě spíše dekorační prvek bez možnosti funkčního zatahování. Na pohled neobvyklé, ale pěkně barevně laděné.

(zdroj obrázku: decorahoy.com)

Obrázky nejen za postel

Tento nápad nemusí sloužit jenom k vytvoření nového pozadí za postelí. Můžete si takto ozvláštnit i běžné zdi v pokoji nebo na chodbě. Stačí vám k tomu rám ze dřeva nebo dřevotřísky, látka, sešívačka na tkaniny, popřípadě kladívko s malými hřebíčky. Tkaninu napnete a upevníte na rám (pomoci sešívačky nebo hřebíků) a pověsíte na zeď. S výběrem a barvou motivů si můžete pohrát a podle nálady měnit.

(zdroj obrázku: decorahoy.com)

Jaký nápad se vám dnes líbil? Mně obrázky, které mohou oživit místnost.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.