Blogy,  Bydlení,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Tipy & praktické informace,  Zahrada,  Zahradní stavby

Zimní zahrady pro milovníky květin

Zimní zahrady nachází poslední dobou velkou oblibu u všech milovníků květin. Odpočinkové kouty, fauna v prostorách domu, schovaná před vlivy počasí. Kdo by nechtěl odpočívat v takovém krásném koutku přírody.

Při zřizování takových zimních zahrad je nutné dbát na kvalitní zasklení, které sníží únik tepla. Nasměrování zahrady na východ nebo západ, kde si můžete vychutnat kávu po ránu za svitu slunečních paprsků a večer se dívat na západ slunce. Jižní strana je hodně teplá, v létě docela nevhodná pro květiny.

 

Rostliny potřebuji mít chvíli světlo a chvíli stín, rovnováhu a vhodné podmínky pro růst. Nesmí být v průvanu nebo velkém chladu, proto je dobré zimní zahradu vytvořit podle toho, jaké rostliny chceme v zahradě mít. Některé zahrady nejsou celoroční a slouží pouze k přezimování venkovních květin. Celoroční zahrada je kombinovaná s vytápěním během velkých mrazů a chlazením během velký veder.

 

 

Zimní zahrady

Jaká zimní zahrada se líbí vám? Napište nám.

(Zdroj obrázků: decorlove.com,designrulz.com,conservatorycraftsmen.com,terrysfabrics.co.uk,valegardenhouses.co.uk,pixabay,valegardenhouses.co.uk,faburous.com,country-days.co.uk,ultrafashiononline.files.wordpress.com,howtobuildahouseblog.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *