Znáte dekorování sprejem? Inspirace,nápady,rady

0
479

Nedávno jsem psala o obrázcích, které si můžete vyrobit doma za pomocí rámu, krajkových ubrousků a spreje. Dnes mě okouzlily výrobky, které jsou vytvořené z různých materiálů a hlavně jsou v konečné fázi dekorovány (stříkány) sprejem. Je pozoruhodné, že díky obyčejnému spreji, můžete vrátit materiálu a starým výrobkům krásu.

Zde přikládám pár zajímavých ukázek k inspiraci a tvoření:

 

Ze starých květináčů nové

kvetinace

K výrobě těchto krásných květináčů budete potřebovat metalickou, zlatou, stříbrnou barvu nebo barvu obsahující třpytky. Rozhodně by bylo lepší dělat nástřik na nových květináčích, aby se nám např. u starých hliněných nestalo to, že nám barva odpadne.

 

Váza se zrcadlovým efektem

vaza

Proč si ze všední průhledné vázy neudělat opravdovou zrcadlící krasavici. Pokud chcete svůj dům zpestřit něčím zajímavým, rozhodně Vám doporučuji vyrobit si tento krásný kousek. Stačí koupit sprej se zrcadlovým efektem a výrobek je na světě.

Borovicové šišky

borovicove-sisky

A co nabarvit takové borovicové šišky? Samotné šišky jsou samozřejmě taky krásné, ale proč si je nenabarvit třeba zlatou barvou ve spreji, či bílou a dosypat ještě malými kousky třpytek? Takovou krásnou šiškou si můžete dát jako ozdobu na vánoční věnec. Na spodní část šišky přidáte kus drátku, který následně spojíte tavící hmotnou z lepící pistole.

Příroda v bytě

vetve

Proč si nevytvořit krásný dekorativní prvek s nádechem kovu a přírody. Stačí najít kousek větve, kterou nastříkáme sprejem s kovovým odstínem. 

Přírodní obraz

   

   

Tenhle nápad je skvělý. Nejenže můžete použít přírodní materiál, jako jsou kousky větví, různé květiny, peří, apod. Zkuste na plátno, výkres, lepenku položit třeba lžíci, matici, písmena nebo  nějakou šablonu a následně přestříkat barevným sprejem. Výsledný obrázek si zarámujte. Myslím, že každá návštěva bude obdivovat Vaše originální dílo.

(zdroj obrázků: www.simplyrealmoms.com a lisotic.com)

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno