Bydlení,  Byty,  Chaty,  Design,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Nábytek,  Obývací pokoje

Znáte stavebnici EverBlock Systems?

 

Znáte EverBlock Systems? Tvůrce, zakladatel a generální ředitel celého projektu je pan Arnon Rosan. Jedná se o stavebnici, se kterou vytvoříte cokoli v prostoru – zeď, knihovnu, dělící stěnu nebo i stolek. Na výběr z různých barev, tvarů, velikostí. Cokoli postavíte a pak zase rozeberete, bez lepidla, bez odpadu, bez ničení. Stavebnice snů, která váš prostor rychle předělí nebo zmenší. (zdroj obrázků s kousky stavebnice: stemfinity.com)

Kreativita a představivost má zelenou, stavebnice je modulová, všechny součástky do sebe krásně zapadají, dá se s nimi tvořit a předělávat a vytvářet cokoli chcete. Některé z částí můžete použít jako svítící panely. Jako materiál u této stavebnice posloužil plast, odolný vůči vodě a nečistotám. Nebledne na slunci, splňuje také přísné normy hořlavosti a je stabilní.

(zdroj: everblocksystems.com)

(zdroj: everblocksystems.com)

Potřebujete stolek? Postavte si ho.

(zdroj: everblocksystems.com)

Pěkná inspirace pro uložení hraček například v koutku v obývacím pokoji.

(zdroj: everblocksystems.com)

Dělící stěna se hodí do bytu i kanceláře.

(zdroj: everblocksystems.com)

Pro mě je tato novinka na trhu velice zajímavá a inspirativní, jelikož někdy člověk opravdu potřebuje vytvořit prostor pro sebe nebo místnost pro děti s hracím koutkem a s touto stavebnicí bude realizace všech nápadů opravdu hračka. A hlavně čistá práce. Využití najde stavebnice i jinde, než v domácnostech. Veškeré podrobné informace najdete na webu www.everblocksystems.com.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.