Komerční články

Bílé spotřebiče mají šmrnc!

Při zařizování kuchyně sledujeme nejen aktuální trendy, ale řídíme se i vlastní pocitem či vkusem. Pokud je pro vás vaření koníčkem a zálibou, pak určitě toužíte po takové kuchyni, která vám poskytne vše potřebné pro vaše kulinářské zázraky. Ale pozor – kuchyň musí nejen dobře sloužit, ale i skvěle vypadat! Jaké jsou trendy v oblasti kuchyní a co je nejvíce trendy?

Bílá vestavná trouba
Bílá vestavná trouba

Spotřebiče především!

V žádné kuchyni nesmí chybět šikovné spotřebiče, které nám zpříjemňují vaření a mnohdy nám usnadňují práci. Každý z nás využívá jiné pomocníky – někomu v kuchyni nesmí chybět mikrovlnná trouba, jiný potřebuje myčku nádobí, další zase nedopustí, aby neměl k dispozici odsavač par. Pokud si zařizujete novou kuchyni nebo jste se pustili do renovace té stávající, kterou jste pojali pěkně z gruntu, vybavte své království tak, aby vám nic nechybělo.

Praktické nebo estetické?

Pokud si vybíráme něco nového, hledíme především na design. Pak ale přichází na řadu otázka: je lepší volit estetickou nebo praktickou stránku? Současným trendům vede elegance, čisté tvary a jemné barvy v čele s bílou – ta zkrátka nikdy nemůže vyjít z módy. Bílé spotřebiče jednoznačně mají šmrnc, jsou krásné na pohled, působí elegantně a celý prosto příjemně osvěží. Jen si představte, jak by se ve vaší kuchyni vyjímala bílá vestavná trouba!

Bílý odsavač par
Bílý odsavač par

Nebude všechno vidět?

Váháte nad bílou kuchyní? Láká vás její nadčasovost a fakt, že stále bude v kurzu, ale její nepříliš praktická stránka vás drží zkrátka? Možná se ptáte sami sebe, zda na bílých spotřebičích nebude všechno vidět – a že v kuchyni je často pořádný nepořádek! Jenže i lesklé povrchy mají své stinné stránky a přesto jsou stále žádanější. Znečištění kuchyně zamezíte i správným odvětráváním při vaření, k čemuž vám skvěle poslouží bílý odsavač par. Nadbytečná vlhkost tak nebude mít ve vaší kuchyni šanci jakkoli škodit.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.